bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg, 2520 BROECHEM (RANST)

39e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-15-20-25-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

5e Kleiputtentocht

4-7-9-12-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Herkenrodetocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Oetertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Emmaüs-Campus Machelen, Leihoekstraat 7, 9870 MACHELEN (ZULTE)

17e Kunsttocht

6-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108, 9240 ZELE

35e Reynaerttocht

6-10-17-22-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

GO! Atheneum De Feniks, Kasteelstraat 32, 9660 BRAKEL

6e Vlaanderens Mooiste

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Jass, Asphaltcosite, 1730 ASSE

Manke Fieltochten

5-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OLD-TIME STAPPERS VELTEM BEISEM vzw (4101)

Warotzaal, Warotstraat, 3020 WINKSELE (HERENT)

18e Old-Time-wandeltocht

2-4-6-8-10-12-16-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Sint-Janscollege, Burgemeester Bertenplein 32, 8970 POPERINGE

29e Hoppelandtocht

7-12-18-22-27 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Stekke, Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEVELGEM)

19e Stekseltocht

4-8-10-15-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (ZUIENKERKE)

Meetkerkse Moerentocht

5-6-10-13-15-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Salle Pascal Delbecq, Rue Botrieux 2C, 7864 DEUX-ACREN (LESSINES)

Marche du Pays des Carrières

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME

40e Marche Internationale de Waremme

4-9-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Hall Omnisports, Rue de Saint Stamp, 5537 ANHÉE

32e Marche de la Molignée

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

PURMEREND & OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

Voorjaarswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV KONINKLIJKE MARINE

Wapen van Holland, Stationsweg 2, 1761 EB ANNA PAULOWNA (NH)

Narcissentocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

VVV Noordwijkerhout, Dorpsstraat 8, 2211 GC NOORDWIJKERHOUT (ZH)

VVV-NSL Bloemenwandeling

30 km *** 09.00

20 km *** 09.00

10 km *** 09.00

 

 

 

 

PROKWADRAAT V.O.F.

Tuin Museum Volkenkunde, Steenstraat 1, 2312 BS LEIDEN (ZH)

LeidenWalk

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 11.15

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM (NB)

Lentetocht

41 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Café-zaal Thekes, Alard van Herpenplein 9, 5373 AH HERPEN (NB)

OLAT 7e Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Sportweg, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

Jubileumtocht 60 jaar Amicitia

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.00

10 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

WC BUURTSCHAP EENDRACHT

Café zaal van Nieuwenhoven, Pastoor Maesplein 1, 6034 TE NEDERWEERT-EIND (LI)

Wandeltocht Het Kruis

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC. FANFARE ST. CAECILIA SPAUBEEK

MFC. ’t Roadhoes, Musschenberg 101, 6176 BE SPAUBEEK

Lentetocht

25 km *** 07.00-11.00

16-20 km *** 07.00-12.00

7-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WC DE LÈREN TRAM

Zaal Koninklijke Oude Harmonie, Prins Bernhardstraat 4, 6245 BH EIJSDEN (LI)

Bloesemtocht

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

9 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ DE MINSTREEL

Gemeenschapshuis, Oudenboschstraat 50, 6363 BV WIJNANDSRADE (LI)

Lentetocht

28 km *** 08.00-14.00

21 km *** 08.00-14.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV PRO CORPORE

Café de Klok, Markt 1, 6691 BK GENDT (GE)

50e Pro Corporetocht

35 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Brasserie de Molle, Oude Lochemseweg 4, 7245 VJ LAREN (GE)

6e wandeltocht Winterserie

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

H.W.U.

Pelle’s Eetcafé, Hoofdstraat 9, 7561 AB DEURNINGEN (OV)

HWU Lentewandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LÉNGER TRAPPER LINGER asbl

Centre Sociétaire, Rue de la Libération 20, L-4797 LINGER

5-11 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere