bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Evenementenhal Den Boomgaard, Antwerpsesteenweg, 2520 BROECHEM (RANST)

39e Internationale Wandeltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-15-20-25-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

5e Kleiputtentocht

4-7-9-12-14-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Zaal De Biekaar, Sint-Jozefsplein 8, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Herkenrodetocht

4-7-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Oetertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Emmaüs-Campus Machelen, Leihoekstraat 7, 9870 MACHELEN (ZULTE)

17e Kunsttocht

6-10-15-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Basisschool Zonnewijzer, Kouterstraat 108, 9240 ZELE

35e Reynaerttocht

6-10-17-22-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

GO! Atheneum De Feniks, Kasteelstraat 32, 9660 BRAKEL

6e Vlaanderens Mooiste

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

't Jass, Asphaltcosite, 1730 ASSE

Manke Fieltochten

5-7-10-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OLD-TIME STAPPERS VELTEM BEISEM vzw (4101)

Warotzaal, Warotstraat, 3020 WINKSELE (HERENT)

18e Old-Time-wandeltocht

2-4-6-8-10-12-16-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Sint-Janscollege, Burgemeester Bertenplein 32, 8970 POPERINGE

29e Hoppelandtocht

7-12-18-22-27 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Stekke, Sint-Maartensplein, 8560 MOORSELE (WEVELGEM)

19e Stekseltocht

4-8-10-15-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Sportcentrum, Oude Molenweg 15, 8377 MEETKERKE (ZUIENKERKE)

Meetkerkse Moerentocht

5-6-10-13-15-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Salle Pascal Delbecq, Rue Botrieux 2C, 7864 DEUX-ACREN (LESSINES)

Marche du Pays des Carrières

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME

40e Marche Internationale de Waremme

4-9-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Hall Omnisports, Rue de Saint Stamp, 5537 ANHÉE

32e Marche de la Molignée

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere