bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 13

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Ons Huis, Battelse Bergen 28, 2800 MECHELEN

Lentetocht

7-14-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Kapellekenstocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Hartenberg, Hartenberg 12, 3740 EIGENBILZEN (BILZEN)

Lentetocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Kantine Speelplein, Dorp, 9280 DENDERBELLE (LEBBEKE)

27e Tongenslijperstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP DOOR NUKERKE vzw (3441)

Parochiaal Centrum Nukerke, Nukerkeplein 7, 9681 NUKERKE (MAARKEDAL)

Zevenbundertocht

4-7-11-15-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Parochiezaal Gelrode, Rillaarsebaan 134, 3200 GELRODE (AARSCHOT)

18e Panoramatocht

4-8-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Zaal Stille Meers, Sluisvaartstraat 19, 8430 MIDDELKERKE

Lentekriebelswandeltocht

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Fuifzaal De Ark, Melkerijstraat 2, 8850 ARDOOIE

13e Skobiaktocht

5-9-12-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LE COQ D'OR ECAUSSINNOIS (HT 012)

Salle de la Maison du Peuple, Avenue de la Déportation 17, 7190 ÉCAUSSINNES

2e Marche de la Pierre Bleue

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Athénée Royal (Chavilles), Rue du Fond d'Or, 4300 WAREMME

40e Marche Internationale de Waremme

4-9-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Salle des Amis de la Jeunesse, Route de Mortier 12, 4670 MORTIER (BLÉGNY)

Francorchamps-Mortier

55 km *** 05.30-07.00

Marche des Croustillons

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Domaine de Chastre, Rue de Gembloux 2, 1450 CORTIL-NOIRMONT (CHASTRE)

Marche du printemps

4-7-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

PURMEREND & OMSTREKEN

Party-centrum Concordia, Koemarkt 45, 1441 DB PURMEREND (NH)

Bloesemwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVERENIGING BOSPOLDER-TUSSEN DIJKEN

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM (ZH)

1e Groen en Singeltocht

20 km *** 10.00

5e Beeldentocht

17 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN DE HOOP

Dorp De Hoop, Provincialeweg 70, 3329 KP DORDRECHT (ZH)

Vrouwen lopen voor Vrouwen

15 km *** 09.30

 

 

 

 

STG. NAT. RODE KRUIS BLOESEMTOCHT

Veilinghallen Fruitmasters, Deilseweg 7, 4191 NX GELDERMALSEN (GE)

27e Nat. Rode Kruis Bloesemtocht

40 km *** 07.00-10.00

30 km *** 07.00-11.00

25 km *** 07.00-12.00

20 km *** 07.00-12.00

16 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

11 km *** 09.00-14.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

De Ruytermars

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Dongemondtocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

Vooraf aanmelden

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Sporthal De Wetering, Weteringplein 1, 5175 BZ LOON OP ZAND (NB)

80 km Kennedymars Nacht van Loon op Zand

15 uur Nacht van Loon op Zand

15 uur estafetteloop Nacht van Loon op Zand

80 km *** 21.00

Mininacht van Loon op Zand

 

 

 

 

WSV PRO CORPORE

Café de Klok, Markt 1, 6691 BK GENDT (GE)

50e Pro Corporetocht

35 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

RODE KRUIS OMMEN

Paviljoen De IJskelder, Het Laar 3a, 7731 AV OMMEN (OV)

Krentenbloesemwandeltocht Rode Kruis

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Eetcafé Bar Le Coq, Boerestreek 21, 8426 BN APPELSCHA (FR)

Voorjaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

Kantine VV Heerenveen, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT HEERENVEEN (FR)

73e Koningin Julianatocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SV TYNAARLO

Café Centraal, Dorpsstraat 8, 9482 PC TYNAARLO (DR)

44e Tynaarloërwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere