bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Den Engel, Kerkstraat 17, 2290 VORSELAAR

36e Perswandeling

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiezaal, Dreveneind 1, 2910 ESSEN

Den Ouwen Uil Tochten - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-16-19-25-35 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC De Vranken, Herent 122, 3910 NEERPELT

23e Kolisbostocht

5-7-10-13-17-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Gemeenschapscentrum Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT

Paastocht

4-6-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurenscampus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE

Kwarteltocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan 43, 3290 DIEST

Sint-Engelbertustocht

5-7-13-20-25-32-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Willy Vandenberghecentrum, Nieuwelaan 98, 1860 MEISE

36e Crackstochten

5-9-12-17-23-30-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Zaal Sinjo, Lattenklieversstraat 28, 8730 SINT-JORIS (BEERNEM) (BEERNEM)

Lattenklieverstocht

4-6-11-15-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

V.T.I., Augustijnenstraat 58, 8900 IEPER

Dwars door de Frontstreek

6-8-13-17-20-24-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Zaal De Link, Dorpsplein 17, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (LEDEGEM)

25e Lentetocht - Promotocht

6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (BEYNE-HEUSAY)

45e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE

41e Marche de Printemps

5-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooise Lente Wandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK KLUB UITHOORN A.K.U.

Atletiekklub Uithoorn, Randhoornweg 120, 1422 NE UITHOORN (NH)

Uithoorns Mooiste

25 km *** 09.00-10.00

17 km *** 09.30-11.00

10 km *** 09.45-11.15

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELEN STEDE BROEC

Resto De Kloet, Raadhuislaan 8, 1613 KR GROOTEBROEK (NH)

Kloetwandelloop

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STOURS

Hotel Sonnevanck, Rijckert Aertszweg 2, 1949 BD WIJK AAN ZEE (NH)

Strand-2-daagse

18 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

Enkel voorinschrijving

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

S.V. Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP (NH)

Jubileum-Stevo 60 jaar - 41e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Theetuin ’t Woutje, Burgemeester Ten Heuvelhofweg 83, 2391 MA HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 11.00-12.00

12 km *** 11.00-12.00

5 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DUINENMARS

Parkeerplaats t.o. Restaurant De Haagsche Beek, Machiel Vrijenhoeklaan 175, 2555 NA 's-GRAVENHAGE (ZH)

68e Duinenmars

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

ROAD RUNNERS RUCPHEN

Dorpshuis Agora, Rucphense Vaartkant 2b, 4715 AV RUCPHEN (NB)

Wandeltocht Gemeente Rucphen

30 km *** 08.00-10.00

17 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Taveerne Koutershof, Koutershof 4, 4891 CV RIJSBERGEN (NB)

Lentewandeltocht

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Partycentrum Wijnand van Delft, Anton Pieckplein 73, 5152 LZ DRUNEN (NB)

51e Fellenoordtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

STG. GEMEENSCHAPSHUIS MEGEN ACROPOLIS

Gemeenschapshuis Acropolis, Broeder Everardusplein 1, 5366 BE MEGEN (NB)

Kloosterwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

RUNNING TEAM OIRSCHOT

Sporthal De Kemmer, Bloemendaal 5, 5688 GP OIRSCHOT (NB)

Oirschotse Heidetocht t.b.v. mensen met kanker

 

 

 

 

STICHTING WANDELORGANISATIE PEELLAND

Adventure Store, Kastanjehoutstraat 3, 5706 XX HELMOND (NB)

Adventurestore 2-daagse Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC ST.CALLISTUS NEERBEEK

Café De Keulsteeg, Keulsteeg 43, 6191 HR NEERBEEK (LI)

Notekrakerstocht

23 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV BERGGALM

Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH NOORBEEK (LI)

Voorjaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ SINT HUBERTUS (JEUGDAFDELING)

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.30

30 km *** 07.30-10.30

25 km *** 07.30-10.30

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELENINBEUNINGEN

Weeropper, Kloosterstraat 17, 6641 KW BEUNINGEN (GE)

Beleef Beuningen Buiten

25 km *** 08.00

13 km *** 08.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie Veluwezoom, Heuvenseweg 5a, 6991 JE RHEDEN (GE)

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

25 km *** 10.00

15 km *** 10.00

Enkel voorinschrijving

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN (GE)

18e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

9e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING TUKKERSTOCHT

Naast Café Morshuis, Ootmarsumseweg 159, 7665 RX ALBERGEN (OV)

Tukkerstocht Albergen

40 km *** 08.00-08.30

25 km *** 10.00-10.30

18 km *** 11.00-11.30

12 km *** 12.00-12.30

6 km *** 14.00-14.30

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Café-Restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

Theehuis ’t Hunebed, van Helomaweg 47, 7973 JC DARP (DR)

32e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere