bnl logo 2014.png

 

 

 

APRIL.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

APRIL – AVRIL – APRIL 2019

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI de 3master, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE

Marathonwandeling

4-6-10-15-20-25-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal Holheide, Holvenstraat, 3900 OVERPELT

Holventocht

5-7-10-12-14-15-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiaal Centrum Sint-Martinus, Kerkstraat 2, 9420 BURST (ERPE-MERE)

18e Bursitiatocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DURMESTAPPERS (3313)

De Ruiter Sint-Janskring, Sijpstraat 80, 9250 WAASMUNSTER

Durmetocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KONINKLIJKE FUSIE CLUB GAVERE-ASPER (3379)

Voetbalterrein KFC Gavere-Asper, Sportdreef 1, 9890 GAVERE

22e Friekietocht

6-10-15-20-25-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN

41e Lentetocht

4-6-12-18-25-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Balluchon, Moerestraat 19, 8680 KOEKELARE

Blarentocht

4-9-13-18-22-31-42-50 km *** 05.30-15.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Havart, Rue Vieux Thier, 4610 BELLAIRE (BEYNE-HEUSAY)

45e Marche des Pingouins

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

C.A.R.P., Rue de la Gendarmerie 38, 5600 PHILIPPEVILLE

41e Marche de Printemps

5-12-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooise Lente Wandeltocht

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Tent bij het NIOZ, Landsdiep 4, 1797 SZ DEN HOORN (NH)

Wandelronde Texel 60 km

60 km *** 07.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Caf้-Restaurant de Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Wandel Bootcamp Trail De Schoorlse Duinen

12 km *** 09.00-11.00

Blote Voeten Wandeltocht Barrevoets

12 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Sportpark Puikman, v.v. Vitesse, Puikman 2, 1901 NN CASTRICUM (NH)

Bos-, duin- en strandtocht Castricum

60 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

S.V. Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP (NH)

Jubileum-Stevo 60 jaar - 41e Dik Tromwandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING DUINENMARS

Parkeerplaats t.o. Restaurant De Haagsche Beek, Machiel Vrijenhoeklaan 175, 2555 NA 's-GRAVENHAGE (ZH)

68e Duinenmars

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Partycentrum Wijnand van Delft, Anton Pieckplein 73, 5152 LZ DRUNEN (NB)

51e Fellenoordtocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.30

5 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELORGANISATIE PEELLAND

Adventure Store, Kastanjehoutstraat 3, 5706 XX HELMOND (NB)

Adventurestore 2-daagse Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

R.K. SCHUTTERIJ SINT HUBERTUS (JEUGDAFDELING)

Boerderij-camping Nederrijkswald, Zevenheuvelenweg 47, 6571 CH BERG EN DAL (GE)

Zevenheuvelentocht

40 km *** 07.30-10.30

30 km *** 07.30-10.30

25 km *** 07.30-10.30

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie Veluwezoom, Heuvenseweg 5a, 6991 JE RHEDEN (GE)

Bourgondisch Voorjaars Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

25 km *** 10.00

15 km *** 10.00

Enkel voorinschrijving

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

Partycentrum ’t Noorden, Lichtenvoordsestraatweg 44, 7121 RA AALTEN (GE)

18e Lentewandelweekend

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

9e Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Caf้-Restaurant Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Bos- en Weidetocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

Theehuis ’t Hunebed, van Helomaweg 47, 7973 JC DARP (DR)

32e Havelter Hunebeddenwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING EENDRACHT

Kantine v.v. Asser Boys, Lonerstraat 100A, 9403 TD ASSEN (DR)

24e Eendrachttocht

40 km *** 08.30-09.00

25 km *** 09.00-09.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere