bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 31

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Sint-Annacollege, Oscar de Gruyterlaan, 2050 ANTWERPEN

Sint-Annatochten - Walk 2 Gether-tocht

5-8-11-15-21-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw (2051)

Voetbalkantine De Weerstand, Sportlaan, 3582 KOERSEL (BERINGEN)

Paul Gerardtocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal Alliance, Steenstraat 12, 3770 KANNE (RIEMST)

Parel van de Jekervallei

4-5-7-9-12-15-19-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiaal Centrum Lovendegem, Kasteeldreef 75, 9920 LOVENDEGEM

41e Reigertocht

6-8-12-18-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal De Veldbazuin, Dorp 5, 3221 NIEUWRODE (HOLSBEEK)

33e Parel van het Hageland

4-6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Zaal Familia, Bronnenweg 2, 1755 GOOIK

20e Camtocht

5-8-11-15-19-22-26-29-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Openluchtcentrum Duin en Zee, Fortstraat 128, 8400 OOSTENDE

46e Lentetocht

6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Zaal 't Bulscampvelt, Wingensestraat 3, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

26e Rondeputtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE STAENSE STAPPERS (5421)

Zaal Blommenhof, Guido Gezelleplein, 8840 STADEN

Voorjaarstocht

4-7-13-20-25 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

RHODESSTAPPERS KACHTEM (5480)

Sint-Vincentiusschool, Hogestraat 66, 8870 KACHTEM (IZEGEM)

15e Sint-Janswandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Espace Beau Bois, Rue de Tubize 11, 1440 BRAINE-LE-CHÂTEAU

43e Marche du Printemps

5-10-16-20-30-40 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Maison du Village, Rue Abbé Pollart 4, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche des Collines - Challenge interclubs ACHO

5-8-14-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (PLOMBIÈRES)

46e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (ENGIS)

41e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSW DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

51e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STOURS

Beachclub Zanzibar, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK i.s.m. MAASHORST EVENTS

De Kriekeput,    Schaijkseweg 3a,    5373 KL HERPEN (NB)

Walking Event De Maashorst

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV NOAD

Wilhelminazaal,    Dr. Nolensstraat 9A,    6351 GL BOCHOLTZ (LI)

Keiendorptocht

24 km *** 07.30-11.00

18 km *** 07.30-12.00

12 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ FASILA

FASILA-gebouw,    Ter Hallen 10,     6451 CE SCHINVELD (LI)

Fa-Si-La/ Rode Beek Wandeltochten

28 km *** 08.00-12.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

SV OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

Dorpshuis de Cluse, , Martinusweg 29, 6914 AL HERWEN (GE)

de Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING ARCHEUS

Sportcomplex Hunenbulten, Vredenseweg 134b, 7101 LS WINTERSWIJK (GE)

62e Rode Kruis Wandeltocht

31 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

16 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN (GE)

4e Midden Veluwe wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING OLST

Sportcafé de Hooiberg,     Hooiberglaan 9,     8121 RA OLST (OV)

Dialectentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DEDEMSVAART LOOPT

Voor startlocatie zie website,    DEDEMSVAART (OV)

VoorjaarsLoop

35 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere