bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 30

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Klinkaerttocht - Memorial André Vanheuckelom en François Schoeters

4-7-13-18-22 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

De Hazelaar, Merellaan 17, 3500 HASSELT

Muizenorentocht

5-8-12-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schuttersgilde Sint-Sebastiaans, Oude Weyerstraat 31, 3990 GROTE-BROGEL (PEER)

17e Lentetocht

4-6-11-17 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Zaal De Kluis (Ledeberg), Kapelleweide 13, 1760 ROOSDAAL

Lentetocht

4-7-9-14-21 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Schuttershof, Markekerkstraat 24, 8510 MARKE (KORTRIJK)

Euraudax Kuurne-Ieper

25-50 km *** 09.00-14.00

     

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Ecole Communale du Vieux Campinaire, Avenue des Nations Unies 107, 6220 FLEURUS

12e Printanière

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

      

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Communale, Rue de la Poste 14, 4850 MONTZEN (PLOMBIÈRES)

46e Marche Internationale du Playa-Trott

4-6-12-17-23-30 km *** 07.00-15.00

           

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole de Clermont, Rue aux Houx 1, 4480 CLERMONT-SOUS-HUY (ENGIS)

41e Marche printanière des Stchroumfs

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

MARCHEURS DE HAUTES-ROCHES DOURBES (NA 054)

Cercle Arthur Masson, Rue du Château, 12, 5670 MAZÉE (VIROINVAL)

27e Marche des Couleuvrots

6-10-13-20-30 km *** 06.00-15.00

              

 

 

 

 Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSW DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

51e Duinentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

Circuit Park Zandvoort, Burgemeester van Alphenstraat 108, 2041 KP ZANDVOORT (NH)

30 van Zandvoort

30 km *** 07.30-10.30

18 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

STOURS

Beachclub Zanzibar, Strandweg 33, 2586 JL 's-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-daagse

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

C.S.G. WILLEM DE ZWIJGER

CSG Willem de Zwijger, Kamerlingh Onnesdreef 4, 2871 JN SCHOONHOVEN (ZH)

19e WZ-Wandeldag

50 km *** 07.30-08.30

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WS OOSTENDAM

Clubgebouw de Korenbloem, Tarwestraat 34a, 2989 AW RIDDERKERK (ZH)

Jan van Boven-Oostendamtocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPELAARS

Clubhuis GPC, Bosweg 7, 4383 TV VLISSINGEN (ZE)

Voorjaarstocht

40 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.30-09.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING VENLO-LOOPSTAD.COM

Plein Keulsepoort, Keulsepoort 1, 5911 BX VENLO (LI)

Venloop Wandeltocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 10.00-10.30

10 km *** 11.00-11.30

 

 

 

 

W.S.V. WANDELLUST LEUDAL

Gemeenschapshuis St Servaas, Burgemeester Peetersstraat 1, 6083 AK NUNHEM

Voorjaarswandeling

15-20 km *** 07.00-12.00

5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

SV OLYMPIA

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

de Kasteeltocht

Dorpshuis de Cluse, , Martinusweg 29, 6914 AL HERWEN (GE)

de Kasteeltocht

42 km *** 08.00-10.30

35 km *** 08.00-10.30

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING ARCHEUS

Sportcomplex Hunenbulten, Vredenseweg 134b, 7101 LS WINTERSWIJK (GE)

62e Rode Kruis Wandeltocht

31 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

16 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Van der Valk hotel Apeldoorn De Cantharel, Van Golsteinlaan 20, 7339 GT UGCHELEN (GE)

4e Midden Veluwe wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING PROGRAM

MFC De Binder, De Binder 11, 7783 HA GRAMSBEREN (OV)

8e Gramsberger Torentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING VERENEGINGSGEBOUW DE PLOATS

MFC de Ploa, Groenestraat 1, 8356 DB BLOKZIJL (OV)

40 km *** 07.30-10.00

30 km *** 07.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING VOMOS

Dorpshuis de Trefkoel, Achter de Brinken 6e, 9462 RH GASSELTE

6e Meul'ndob wandeltocht

40 km *** 08.30-09.30

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

     

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

KOM OP TEGEN KANKER

KALKEN