bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 23

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE MIJNLAMP BERINGEN-MIJN vzw (2072)

Parochiecentrum De Schans, Bivakstraat , 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Lentetocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

Zaal Paro, Noordlaan 133, 3600 GENK

Ter Heide Tocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KWB MOERZEKE (3540)

Chiromeisjes Pimpernel, Groenstraat 9, 9220 MOERZEKE (HAMME)

4e Kluddetocht

5-8-15-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZEDELGEM

29e Leeuwtocht

6-12-18-21-30-42-50 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE

Pater Lievenstocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Salle l'Envol, Place 8, 7911 BUISSENAL (FRASNES-LEZ-ANVAING)

Marche d'attente

4-7-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS JALHAY (LG 178)

Salle La Petite France, Surister 2A, 4845 JALHAY

Marche de jour

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

BATTEURS DE CUIR DINANT (NA 016)

Salle La Victorieuse, Rue de Sto, 5530 EVREHAILLES (YVOIR)

36e Marche de Poilvache

4-7-12-21-30-42 km *** 06.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

De Schelft, Maandagsewetering 202, 2211 WV NOORDWIJKERHOUT (ZH)

390e wandeltocht RS80 nr. 10

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

AV OLYMPUS '70

Sportcentrum de Pijl, Bachlaan 1, 2671 TJ NAALDWIJK (ZH)

Wandelevenement Naaldwijk

30 km *** 08.30-10.30

21 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-10.30

10 km *** 08.30-10.30

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN (W.I.K.)

Het Polderwiel, Dudok-erf 58, 3315 KA DORDRECHT  (ZH)

8e Schapenkoppentocht

35 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV ZWANENVELD I.S.M. DE BATAVIEREN

Scouting ZV de Batavieren, Grootstalselaan 13, 6533 KK NIJMEGEN (GE)

Lentewandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM (GE)

Stichting Vrienden van Het Noasmand Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WS78

MFC Klarenbeek, Bosweg 12-14, 7382 CC KLARENBEEK (GE)

De vier dorpentocht

40 km *** 07.00-09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Aktiviteitencentrum De Miente, Snellingerdijk 39, 8431 EJ OOSTERWOLDE (FR)

Friese Lange Afstand Loperswerf Wandeltocht

60 km *** 08.00-08.15

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 

DEBUT

Schepenloods Kameleon Terherne,  Buorren 43, 8493 LC TERHERNE (FR)

De 14 van Kameleondorp Terherne

14 km *** 19.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere