bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 17

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

'T BEERKE BEERSE vzw (1019)

Parochiezaal, Pastoor Lambrechtsstraat 1, 2310 RIJKEVORSEL

Pensentocht

4-6-7-12-17-22-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Zaal Sint-Baaf, Padbroekweg 1, 3550 EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER)

31e Sint-Baafstocht

4-6-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Parochiezaal Rotem, Hoogbaan, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Lentewandeling

4-8-13-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER

24e Ommegangtocht Waasmunster

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (GENT)

Floratochten

6-9-12-18-21-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

CC Het Buurthuis Veldbazuin, Dorp 7, 3221 NIEUWRODE (HOLSBEEK)

20e Maartsebuientocht

4-8-12-20-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Parochiezaal Sint-Jozef, Moorselstraat 203, 3080 TERVUREN

4e Voorjaarswandeling

6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Ontmoetingscentrum, Korte Mooiestraat, 8957 MESEN

18e Memorial March of Peace

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Gemeentelijke Turnzaal, Lindenplein, 8340 SIJSELE (DAMME)

16e Tocht rondom Sijsele

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

Zonneburcht, Sint-Jozefsstraat 3, 8790 WAREGEM

5e Kleine Steepletocht - Zonneburcht

5-9-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Serres Duroisin, Rue de la Forêt 6, 7621 LESDAIN (BRUNEHAUT)

41e Marche des Jonquilles - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL

Marche des Compagnons de Saint-Hubert

4-7-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Institut des Arts et Métiers, Rue d'Arlon 112, 6760 VIRTON

33e Marche de la Gaume

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Les Clématites, Rue Nestor Pierard 3, 5330 MAILLEN (ASSESSE)

33e Marche des Primevères

6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere