bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

PTS Eisden, Europaplein 36, 3630 EISDEN (MAASMECHELEN)

Nationale Parktocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw (2051)

De Kardijk, Burgemeester Heymansplein, 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Voorjaarstocht

4-7-10 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal De Mastbloem, Waregemsesteenweg 22, 9770 KRUISHOUTEM

29e Gulden Eitocht - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Rico's, Stationsstraat 45, 9220 HAMME

Euraudax Merksem

25-50-75-100-125 km *** 11.00-16.00

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

OC Edewallehof, P.D. Vanhautestraat 10, 8610 KORTEMARK

Ruidenbergtocht

5-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREDESEILANDEN vzw (5297)

Cultureel Centrum Zuidleie, Valentijn Hennemanstraat 1, 8020 OOSTKAMP

Dwars door het Beverhoutsveld

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NO LIMITS (6001)

Tent, Eugenie Terlinckplein, 8670 KOKSIJDE

North C Walk

13-25 km *** 09.00

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle Communale, Rue du Pavé 1, 6500 BARBENÇON (BEAUMONT)

Marche du printemps

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES COMPAGNONS DE ST. HUBERT (LG 015)

Hall Omnisport, Chemin de la Kan, 4880 AUBEL

Marche des Compagnons de Saint-Hubert

4-7-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

Scheveningse Bostocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING EVA DEMAYA

Kwekerij Fachjan, Harteveldlaan 6, 2675 LE HONSELERSDIJK (ZH)

Wandeltocht Eva Demaya

24 km *** 09.00-12.00

18 km *** 09.00-13.00

12 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV RET

RET garage Sluisjesdijk, Waalhaven N.z. 7, 3087 BH ROTTERDAM (ZH)

46e RET Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

A.L.S. ZEELAND AFD. WANDELEN

Schaapskooi te Nisse/Heinkenszand, Nieuwkamerseweg 3, 4451 NE HEINKENSZAND (ZE)

4e Wandeltocht A.L.S. Nisse

30 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.30-09.00

20 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELENDE KRABBEN

Markiezaat College, Nobellaan 50, 4622 AJ BERGEN OP ZOOM (NB)

32e Gertrudistocht

42 km *** 08.00-09.00

35 km *** 08.00-09.00

28 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-11.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Lentetocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV TUINDORP

’t Teuthuus, Pampert 4, 7742 VV COEVORDEN (DR)

32e Vestetocht

30 km *** 08.30-10.30

20 km *** 08.30-11.30

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.30

5 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

STICHTING WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

FC Meppel, Ezingerweg 58a, 7943 AZ MEPPEL (DR)

Tocht rond Möppelt

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

W.S.V. TIGO

Café restaurant Smid, Zuiderpad 58, 8355 CC GIETHOORN (OV)

36e Winterkwartet Giethoorn

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

SV BOVENBUREN

Gebouw speeltuinvereniging Bovenburen, Tromplaan 86, 9675 JW WINSCHOTEN (GR)

Tellerlikkertocht

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere