bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Gildenzaal, Gemeentestraat 24, 2560 NIJLEN

Lentetocht

4-6-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH vzw (1192)

Sportcentrum De Zeurt, Eksterdreef 12, 2900 SCHOTEN

33e Reuze Wandeldag

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Sint-Jozefinstituut, Kneippstraat 190-204, 3600 GENK

Jubileumtocht 50-jarig clubbestaan

6-8-12-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum Peer, Kloosterstraat, 3990 PEER

31e Pieter Bruegheltocht

4-8-12-16-20-25-32-42 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportpark, Lindestraat 17, 9880 AALTER

38e Marsen van Aalter

5-9-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Zaal Mosterdpot, Gelaagstraat, 9140 STEENDORP (TEMSE)

Omloop van Temse

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zaal De Vierklaver, Groenstraat 1, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

5e Lenteklassieker

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Parochiezaal Pellenberg, Kortebergstraat, 3212 PELLENBERG (LUBBEEK)

30e Voorjaarswandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Sporthal De Hernekouter, Hernekouter 1, 1540 HERNE

Kriek- en Mattentochten

4-6-10-15-22-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Familieheem Nijverseel, Kerseveldmeers, 1745 OPWIJK

29e Voorjaarstocht

4-8-10-14-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Park, Botermelkstraat 45, 9300 AALST

Euraudax Aalst

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

MPI De Kindervriend, Rollegemkerkstraat 51, 8510 ROLLEGEM (KORTRIJK)

24e Lentetocht De Kindervriend

4-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Vlamertinge, Poperingseweg 483, 8908 VLAMERTINGE (IEPER)

32e Dwars door de Westhoek

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Middelkerke (achterkant van Sporthal De Branding), Onderwijsstraat, 8430 MIDDELKERKE

Krokodillentocht

4-6-12-14-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Alleé des Sports, 1480 TUBIZE

46e Marche de l'Amitié

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Gare SNCB de Tournai, Place Crombez, 7500 TOURNAI

Triptyque du Val de Verne (100 km) - Marche hivernale Tournai-Péruwelz

30-40 km *** 08.00-09.30

Ecole Communale de la Roe, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ

6-11-21 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (DALHEM)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Salle La Baillerie, Rue de Nevremont, 5070 AISEMONT (FOSSES-LA-VILLE)

Marche des Jonquilles

3-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ASV ONS GENOEGEN

Clubgebouw Ons Genoegen, Elandsstraat 101, 1016 RX AMSTERDAM (NH)

Wandeltocht door Oud-Amsterdam

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2019

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

Wipakker, Wipakker 16, 4872 XH ETTEN-LEUR (NB)

Voorjaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

GLORIA ATLETIEK

Cultureel centrum Baarle, Pastoor de Katerstraat 7, 5111 CM BAARLE-NASSAU (NB)

De Dochter van de Korenaar ENCLAVEwandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

5e tocht 39ste Winterwandelserie

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV GORSSEL

Eetcafé-cafetaria de Hoek, Joppelaan 5, 7213 AA GORSSEL (GE)

Ooievaarstocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

H.W.U.

Proggiehoes, Beckumerschoolweg 38, 7554 PZ HENGELO (OV)

Twentse Roswandeling

18 km *** 09.00-11.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere