bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Kristus Koning, Bethaniënlei 5, 2960 BRECHT (SINT-JOB-IN-'T-GOOR)

Caterstocht- Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-14-18-22-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School KIDS, Borggravevijversstraat 9, 3500 HASSELT

Domein Bokrijk-tocht

5-8-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Koninklijk Atheneum, Gustaaf Royerslaan 39, 9600 RONSE

Super Klype tocht

7-14-21-35-50-60 km *** 06.00-14.30

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Melchior, Dorp 10, 3920 LOMMEL

Euraudax Lommel

25 km *** 10.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES (BRUGGE)

33e Globetrotterswandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM

Primeurtocht

4-6-10-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Stade Leburton (Parking A), Allée des Sports, 1480 TUBIZE

46e Marche de l'Amitié

4-8-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche entre Ourthe et Meuse

5-8-15 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CASTORS DE BERNEAU (LG 167)

Accueil de Bombaye, Rue de l'Eglise 14, 4607 BOMBAYE (DALHEM)

Marche des Primevères

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Maison de Village, Rue de Lorrène 48, 6810 CHINY

Marche des Bourgeons

6-12-22-30-42 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere