bnl logo 2014.png

 

 

 

MAART.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

MAART – MARS – MARZ 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Buurthuis Het Zand, Frederik van Eedenstraat 8, 3920 LOMMEL

27e Krokustocht

5-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Sporthal PSSB, Appelboomgaardstraat 2, 3740 MUNSTERBILZEN (BILZEN)

Voorjaarstocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BURCHTSTAPPERS HERZELE (3002)

Zaal Sint-Antoniuskring, Provincieweg, 9552 BORSBEKE (HERZELE)

17e Bacchustocht

3-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Feestzaal Rossem, Kleinendries 6, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Voorjaarstocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Escapade, Rue de la Gare Fleurie, 5100 JAMBES (NAMUR)

Eurauadax Namur

50 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal De Nestel, Vijfwegenstraat 19, 8840 WESTROZEBEKE (STADEN)

Krokustocht

5-7-11-15-23 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)

Salle du Patro, Rue de la Cour, 6536 THUILLIES (THUIN)

Marche des 3 Vallées

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUX (LG 148)

Terrain de Football, Henri Moulin, 4980 TROIS-PONTS

38e Marche Internationale

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

2e Marche entre Mehaigne et Meuse

5-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

Marche de Jour

6-12-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

Westlandtocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

Buurthuis de Tas, de Dam 3, 2731 CE BENTHUIZEN (ZH)

389e wandeltocht RS80 nr. 9

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4h, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

43e winterserie

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Lentetocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere