bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 23

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Zaal De Vrede, Lichtaartseweg 131, 2250 OLEN

12e Doffenwandeling

3-6-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Elckerlyc, Pastorijstraat 4, 3500 SINT-LAMBRECHTS-HERK (HASSELT)

Wintertocht

5-8-10-13-19 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

PC Nederheem, Nederstraat 30, 3730 HOESELT

22e Rommelarentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Ter Munken, Scheldestraat 39, 9220 MOERZEKE (HAMME)

Glazendorptocht - 46 jaar Wintertochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (ASSENEDE)

Tocht rond Oosteeklo

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Brasserie l'Arrosoir, Vorstlaan 256, 1160 OUDERGEM

Euraudax Haren-Haeren

25 km *** 10.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Sint-Jorisscholen, Fabiolalaan 2, 8930 MENEN

Kazemattentochten

4-7-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT

Krokussentocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Foyer des Haies, Rue des Haies 8, 6120 NALINNES (HAM-SUR-HEURE-NALINNES)

43e Marche du Bois du Cazier

4-6-12-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DE MARCHE AL VÎLE CINSE DE BERNEAU (LG 183)

Centre Culturel Al Vile Cinse, Rue des Trixhes 63, 4607 BERNEAU (DALHEM)

Marche des Frimas

4-7-12-20 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Complexe Sportif de Sombreffe, Allée du Château-Chinon 6, 5140 SOMBREFFE

Marche de jour

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Kantine kv Sporting Delta, Gravensingel 118, 3319 ET DORDRECHT (ZH)

Zuurkooltocht

35 km *** 08.30-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WS78

Voetbalvereniging Sparta Nijkerk, Nachtegaalsteeg 1, 3862 WJ NIJKERK (GE)

De Nijkerkse landschapstocht

60 km *** 07.00

40 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK (ZE)

7e Kees Wessels Wintertocht

30 km *** 08.30-09.30

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV DES-UGCHELEN

CSV Apeldoorn, Sportpark Orderbos 13, 7313 HN APELDOORN (GE)

Zwientjestocht

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-12.00

6 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

A.W.K.

Camping de Holterberg, Reebokkenweg 8, 7451 HL HOLTEN (OV)

Holterbergwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Kantine VV Drachtster Boys, Postlaan 5, 9204 WT DRACHTEN (FR)

Wandeltocht Het Goede Doel

25 km *** 08.30-09.30

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere