bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 16

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Schutterslokaal Sint-Dionysius, Driepaalweg 23, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Wintertocht

4-8-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

OC De Link, Linkhoutstraat 194, 3560 LINKHOUT (LUMMEN)

Wintertocht - Trofee Harten Vijf

4-6-9-13-20-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OMLOOP KLUISBERGEN vzw (3034)

Zaal Volkswelzijn, Grote Herreweg 158, 9690 KLUISBERGEN

Folderwandeling

6-12-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (DENDERMONDE)

15e Winterwandeling

5-9-12-16-21-26 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Parochiaal Centrum Westveld, Heilig-Kruisplein 10, 9040 SINT-AMANDSBERG (GENT)

Euraudax Sint-Amandsberg

25 km *** 10.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 54, 8480 ICHTEGEM

Pannenkoekentocht

5-8-13-17-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

OC Vondel, Karel van Manderstraat 26, 8760 MEULEBEKE

Valentijnstocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES WISTITIS (SU'L VOY) (HT 088)

Salle du Vieux Campinaire, Chaussée de Charleroi 107, 6220 FLEURUS

Marche des Wistitis

5-10-15 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (HERVE)

45e Marche du Fort de Battice

4-6-10-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (BLÉGNY)

Marche d'après-midi

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Salle La Petite Europe, Grand'rue 48-50, 6951 BANDE (MARCHE-EN-FAMENNE)

24e Marche du Carnaval

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Salle Espoir et Fraternité, Rue du Calvaire, 5670 NISMES (VIROINVAL)

Marche des Crayas

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE (NH)

Voorjaarswandeling de 2 Zilte Zoenen

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Kijk-Hoek-duinentocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

Brediushonk, Kievitstraat 40, 3443 BG WOERDEN (UT)

388e wandeltocht RS80 nr. 8

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3, 4416 BJ KRUININGEN (ZE)

Zeeuwse wintertocht Kruiningen

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Basisschool De Griffioen, Schoolstraat 45, 4841 XC PRINSENBEEK (NB)

28e Snertwandeltocht

25 km *** 09.00-13.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Bratwursttocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Peperbuswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Café restaurant 's Land Huys, Marktplein 2, 9545 PH BOURLANGE (GR)

Emsland Wandeltocht

50 km *** 08.30-08.45

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere