bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 10

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Zaal Pax, Dokter Versmissenstraat 3, 2320 HOOGSTRATEN

28e Wintertocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Basisschool De Notelaar, Bergenstraat 2, 2110 WIJNEGEM

9e Winterduveltocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Tweedaagse Terriltocht

4-7-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

Wintertocht

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PARTNERWALK (2106)

Parochiaal Centrum Paspoel, Cottalaan , 3700 TONGEREN

Partnerwalktocht

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Secundaire School Baken, Bellestraat 89, 9100 SINT-NIKLAAS

Pannenkoekentocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeenschapscentrum 't Schaapstuk, Luitenant Dobbelaerestraat 14C, 9930 ZOMERGEM

38e Valentijntjestocht - Viggaaltocht

5-7-10-13-15-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Ontmoetingscentrum, Schoolstraat 2, 9280 WIEZE (LEBBEKE)

29e Pee Klaktocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

Café Bij Metser, Kouterstraat 14, 9570 DEFTINGE (LIERDE)

20e Wintertocht

6-12-18 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

H. Hartinstituut, Naamsesteenweg 355, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Wintertocht

4-8-12-16-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Parochiezaal Elingen, Zwarte Molenstraat 25, 1671 ELINGEN (PEPINGEN)

12e Het Pajottenland op zijn mooist-tochten!

7-10-15-20-25-32-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

O.C. Marke, Hellestraat 6, 8510 MARKE (KORTRIJK)

29e Wintertocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Parochiezaal d'Oudekerke (Baliebrugge), Vrijgeweidestraat 4, 8020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)

Valentijntocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Calidris, Strandlaan 1, 8434 WESTENDE (MIDDELKERKE)

20e Strandjutterstocht

5-7-9-13-14-16-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT

47e Marche de la Berwinne

4-7-12-21 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Communale, Rue Hurlevent, 5060 VELAINE-SUR-SAMBRE (SAMBREVILLE)

27e Marche de la Chandeleur

3-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2018-2019

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

Winterwandeling Wandelvierdaagse het Gooi

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2019

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine s.v. Erasmus, Erasmusweg 1951, 2542 PL 's-GRAVENHAGE (ZH)

21e SDS Wintertocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

25e Winterwandelserie

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

4e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

`t Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM ESCHAREN (NB)

Winterserie

30 km *** 08.00-10.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Grand café / feestzaal Galouppe, Dorpsstraat 19, 6271 BK GULPEN (LI)

Winterwandeltocht

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

4e tocht 39ste Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie De Veluwezoom, Heuvenseweg 5a, 6991 JE RHEDEN (GE)

Bourgondisch Winters Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

20 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Zwembad de Beemd, Zutphenseweg 110, 7241 SG LOCHEM (GE)

4e wandeltocht Winterserie

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Kantine stadsreiniging Circulus Berkel BK, Aruba 16, 7332 BK APELDOORN (GE)

Winterwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Molencate Park Kuierpad, Oranjekanaal NZ 10, 7853 TA WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere