bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 9

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 LILLO (HOUTHALEN-HELCHTEREN)

Tweedaagse Terriltocht

4-7-12-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PASCALE FOR EVER (2110)

Campus Russelberg, Russelenberg, 3980 TESSENDERLO

Valentijnswandeling

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DWARS DOOR BRAKEL (3107)

Zaal Averbo (Mavando), Riedeplein 15, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

19e Geutelingentochten

6-12-18 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

M.P.I., 't Vurstjen 25, 9940 EVERGEM

M.P.I.-tochten

7-9-14-17-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

School Zilverenhoek - Maria Immaculata, Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN

Euraudax Kapellen

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Zaal Familieheem,

Kerseveldmeers, 1745 OPWIJK 27e Valentijntjeswandeling

5-10-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MARGRIETE STAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Oliebollentocht

4-8-12-16-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PÉDESTRIANS DE CLERMONT S/BERWINNE (LG 034)

Salle Saint-Jean, Place de la Halle 10, 4890 THIMISTER-CLERMONT

47e Marche de la Berwinne

4-7-12-21-42 km *** 06.30-14.30

 

 

 

 

LES CLAP SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (REMICOURT)

35e Marche des Crêpes

4-7-13 km *** 09.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2018-2019

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine s.v. Erasmus, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

21e SDS Wintertocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

18 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV WANDELVREUGD

Proeflokaal den Dijk, Maasdijk 113-115, 4261 AE WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Winterseriewandeltochten

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

3 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WS78

Citadel College locatie Griftdijk, Griftdijk Noord 9a, 6663 AA LENT (GE)

Duivelsberg en Ooijpoldertocht

40 km *** 9.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Brasserie De Veluwezoom, Heuvenseweg 5a, 6991 JE RHEDEN (GE)

Bourgondisch Winters Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

20 km *** 10.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Kantine stadsreiniging Circulus Berkel BK, Aruba 16, 7332 BK APELDOORN (GE)

Winterwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING AMBULARE WIERDEN

Wierdense tennisclub Beukersweide, 2e Lageveldsweg 3c, 7641 PC WIERDEN (OV)

Snertwandeltocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Molencate Park Kuierpad, Oranjekanaal NZ 10, 7853 TA WEZUPERBRUG (DR)

3e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Sporthal De Duker, Dwarsvaartweg 2, 8391 ML NOORDWOLDE (FR)

Kolonie Wandeltocht

50 km *** 08.30-08.45

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere