bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

   

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 3

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Depot Deluxe, Nijverheidsstraat 27, 2620 HEMIKSEM

30e Wintertocht

5-7-12-17-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

Harmonie Concordia, Bosduinstraat 5, 2990 WUUSTWEZEL

21e Wintertocht

4-8-12-16-20-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

GC De Nestel, Buisstraat 19, 2890 PUURS-SINT-AMANDS (SINT-AMANDS)

2e Ibis-Winterserietocht - 40 jaar Ibis Puurs

4-7-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga, Schriekweg 5, 2240 ZANDHOVEN

39e Mosseltochten

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Den Drossaerd, Parkstraat, 3900 OVERPELT

Limburg Wandelt - Bokkenrijderstocht

5-10-15-20-25-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

Buurthuis 't Vlierhof, Kersendaelstraat 1, 3724 VLIERMAAL (KORTESSEM)

Poort van Haspengouw-tocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiaal Dienstencentrum Klapdorp, Klapdorp 9A, 9170 SINT-PAUWELS (SINT-GILLIS-WAAS)

Lichtmiswandeltocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

KBO-school Eine, Nestor de Tièrestraat 102, 9700 EINE (OUDENAARDE)

Prosper De Maeghtwandeling

7-12-18-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GLOBETROTTERS HAGELAND vzw (4036)

Zaal 't Jongensschool, Blerebergstraat 4, 3390 TIELT-WINGE

Wintertocht Hartje Hageland

4-6-12-16-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

OC De Kleine Beer, C. Marichalstraat 5, 8730 BEERNEM

Bloemendaletocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Kruwerstocht

5-7-14-18-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Salle Léo Lagrange (face à l'église), Rue Pasteur, 59199 HERGNIES

Triptyque du Val de Verne (100 km) - Marche hivernale

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES GADLIS DE PERRON D'OR (LG 122)

Centre Récréatif, Avenue de la Porallée, 4920 SOUGNÉ-REMOUCHAMPS (AYWAILLE)

Marche des Gadlis Péron d'Or

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Bospaviljoen ’t Turfveld, Nattevlakweg 2, 1791 PB DEN BURG (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

HWSV DE  VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Restaurant Roest, Boslaan 3, 2731 LD BENTHUIZEN (ZH)

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 11.00-12.00

12 km *** 11.00-12.00

5 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

35e RWV-winterserie (5e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

4e Winterserietocht 2018/2019

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Midwintertocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

45e Winterserie

42 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSSTAPPERS

Café Scheepers-Hansen, Bosstraat 10, 6015 AK NEERITTER (LI)

Grensstapperstocht

25 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

Camping Bergzicht, Twikkelerweg 17, 7475 ND MARKELO (OV)

Winterwandeltocht Goor

15 km *** 10.00-12.30

10 km *** 10.00-12.30

5 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STG. SCHUTRUPS EXLOO

Schutrups Exloo, Zuiderhoofdstraat 13, 7875 BW EXLOO (DR)

21e Schutrupswandeldag

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere