bnl logo 2014.png

 

 

 

FEBRUARI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

   

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 2

FEBRUARI – FEVRIER – FEBRUAR 2019

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Bos- en heidetocht

4-8-12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Sint-Lievenskring, Sint-Lievensplein, 9550 SINT-LIEVENS-ESSE (HERZELE)

32e Sprokkeltocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

De Zeppelin Psblo, Stoepestraat 40, 9960 ASSENEDE

1e Wintertocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Nieuwe Sporthal Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat 24, 8830 GITS (HOOGLEDE)

31e Blasiustocht

4-6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Athénée Royal de Ans, Rue de la Vallée, 4432 ALLEUR (ANS)

34e Marche de la Chandeleur

4-9-17 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CULS DE JATTE DU MAUGE (NA 026)

Maison des Jeunes, Rue Saint-Pierre, 38, 5360 HAMOIS

Marche d'hiver

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

Westduin Parkentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

De wandelaar, Meersteeg 4h, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

43e winterserie

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

A.L.S ZEELAND AFD. WANDELEN

Lindenhof, 's-Gravenpolderseweg 114a, 4462 RA GOES (ZE)

8e A.L.S. Sponsortocht

20 km *** 10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSC VOSMEER

Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 4822, 4698 AM OUD-VOSSEMEER (ZE)

Winterwandeling

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

3e Winterseriewandeltochten 2018-2019

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. SCHUTRUPS EXLOO

Schutrups Exloo, Zuiderhoofdstraat 13, 7875 BW EXLOO (DR)

6e Schutrups/Jumper Dogwalk

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV TIGO

Sportpark De Nieuwe Gagels, Middenweg 12, 8332 CZ STEENWIJK (OV)

Romke van de Bergtocht

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.15-13.00

10 km *** 09.15-13.00

5 km *** 09.15-13.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

Brasserie De Buitenbocht Thialf, Pim Mulierlaan 1, 8443 DA HEERENVEEN (FR)

Struuntocht 2 Heidemeer & Kerkepad

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MUNEIN (FR)

11e Snertkuier

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere