bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Sint-Jorisheem, Hendriksveldstraat, 3570 ALKEN

Wintertocht

4-6-9-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Feestzaal Ter Elst, Ommegangstraat 3, 9660 ELST (BRAKEL)

2e Geutelingendorptocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

Zaal Heuvelheem, Nokerepontweg 1, 9772 WANNEGEM-LEDE (KRUISHOUTEM)

Heuvelheem Wintertocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREDESEILANDEN vzw (5297)

Refter Sint-Pietersschool, Schooldreef 18, 8020 OOSTKAMP

Vredeseilandentocht

4-8-12-15-21-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM 5499 vzw (5499)

Porseleinhallen, Deken Jonckheerestraat, 8560 WEVELGEM

8e Eierkoekentocht

5-8-12-15-18-21-25 km *** 07.00-15.30

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Rue du Dépôt, 7021 HAVRÉ (MONS)

30e Marche Saint-Georges

6-12-20-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

Marche de jour

3-6-12 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Cercle Patria, La Strale, 6792 RACHECOURT (AUBANGE)

33e Marche d'hiver

6-10-15 km *** 13.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

LE CHAMPION

Sporthal De Watertoren, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE (NH)

Egmond Wandel Marathon tegen reuma

21 km *** 08.00-10.30

11 km *** 08.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Buurthuis de Boschbloem, Baron Schimmelpenninck van der Oyelaan 39, 2252 EA VOORSCHOTEN (ZH)

387e wandeltocht RS80 nr. 7

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sporthal Rhoon, Stationsstraat 1a, 3161 GH RHOON (ZH)

12e Rhoonse Griendentocht

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Snerttocht

25 km *** 09.00

25 km *** 09.30

15 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV ONS GENOEGEN SCHAIJK

Restaurant-zaal-ijssalon Nieuw Schaijk, Rijksweg 46, 5374 RB SCHAIJK (NB)

Snerttocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

Kantine Tennisvereniging Altec, Haartsestraat 150, 7121 WK AALTEN (GE)

14e Winterwandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV W.V.D.

Speeltuin De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER (OV)

14e Over de IJssel Wandeltocht

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN MOLEN DE DUIF

Molen de Duif, Molenweg 91, 8071 TJ NUNSPEET (GE)

11e Midwintersnertwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Mienskipssintrum De Molewjuk, JH van Aismawei 19, 9045 PE BITGUMMOLE (FR)

De Gebroeders Hogerhuis Wandeltocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere