bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Sportpark Ruggeveld-Cafetaria, Ruggeveldlaan 480, 2100 DEURNE (ANTWERPEN)

Wintertocht

5-7-10-12-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

'T BEERKE BEERSE vzw (1019)

Refter Basisschool 't Locomotiefje, Karel Van Nyenlaan 12, 2340 BEERSE

Berentocht

4-8-12-16-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Feestzaal Bethanië, Bethaniëstraat 74, 3600 GENK

Wintertocht

5-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KAMPSE WANDELAARS (2019)

Buurthuis Heppen, Heidestraat 65, 3971 HEPPEN (LEOPOLDSBURG)

Wintertocht

4-6-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Basisschool Sint-Jozef, Abdijstraat 33, 9900 EEKLO

Sint-Jozeftocht

6-9-12-15-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

De Molekens, Wambeekstraat 27, 1820 STEENOKKERZEEL

Zachte Landing Tochten

5-8-12-14-17-19-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

CC De Wissel, Tramstraat 8, 8750 ZWEVEZELE (WINGENE)

Nieuwjaarstocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Vrije Basisschool De Graankorrel, Beselarestraat 33, 8940 GELUWE (WERVIK)

31e Gaperstocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Basisschool De Zeeparel, Kursaalstraat, 8301 HEIST-AAN-ZEE (KNOKKE-HEIST)

Strand- en Polderwandeling - De Kust Wandelt

6-10-15-21 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle Omnisports Henri Laloyaux, Rue de Cousolre, 6111 LANDELIES (MONTIGNY-LE-TILLEUL)

25e Marche des Sympas

4-6-11-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG 004)

Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64, 4053 EMBOURG (CHAUDFONTAINE)

32e Marche de la Chouffe

4-6-13-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES SPITANTS DE NAMUR asbl (NA 029)

Arsenal (Université de Namur), Rue Bruno 11, 5000 NAMUR

41e Marche de la Citadelle

4-7-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. De Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2018-2019

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Hague Road Runners, Groenendaal 11, 2244 BK Wassenaar (ZH)

Zwarte Wandelmarathon (winter)

31 km *** 08.30-09.30

21 km *** 09.00-11.30

10 km *** 10.30-13.00

5 km *** 10.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT ALPHEN AAN DEN RIJN

Jeu de Boer, Galgweg 5, 2391 MV HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Koek & Lopie Winterwandelingen 2019

30 km *** 08.30

20 km *** 09.30

10 km *** 11.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en Zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

25e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Café ’t Trefpunt, Laguitensebaan 60A, 4891 XR RIJSBERGEN (NB)

Winterwandeltocht

13 km *** 09.00-10.30

7 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Restaurant Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

3e tocht Winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

45e Winterserie

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING JEUGD- EN JONGEREN CENTRUM ERP

Clubgebouw JJC ERP, Ottenstraat 4, 5469 CZ ERP (NB)

Winterwandeltocht JJC Erp

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

12 km *** 09.00-12.00

7 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG. SINT ROCHUS

Verenigingsgebouw in de Wieën, Eiland 3A, 6107 CA STEVENSWEERT (LI)

Wintermaaswandeling

20 km *** 08.00-12.00

13 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BV ETENAKEN

Café A Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE (LI)

Wintertocht Etenaken

25 km *** 07.30-11.00

18 km *** 07.30-12.00

12 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

3e tocht 39ste Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Camping de Heksenlaak, Zwiepseweg 32, 7244 NA BARCHEM (GE)

3e wandeltocht Winterserie

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

19e Oliebollenwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Hotel-restaurant-bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN (DR)

2e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere