bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 12

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

Dalton School, Kiëstraat 1, 3670 OUDSBERGEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Nieuwjaarstocht

2-5-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zaal De Kepper (Telex), Kerkhofweg 4, 9770 KRUISHOUTEM

Wandelen door Kruishoutem - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS vzw (4054)

Parochiezaal Herselt, Vest 6, 2230 HERSELT

12e Frikadellentocht

4-6-8-12-17 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Vrije Basisschool, Bruggestraat 24, 8840 STADEN

Putje Wintertocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES DE GERPINNES (HT 087)

Salle Aimé André, Rue de l'Escuchau, 6280 GOUGNIES (GERPINNES)

Marche d'Hiver

4-7-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

FORTS MARCHEURS EMBOURG (LG 004)

Collège du Sartay, Rue Pierre Henvard 64, 4053 EMBOURG (CHAUDFONTAINE)

32e Marche de la Chouffe

4-6-13-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. De Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

AWV Winterserie 2018-2019

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

                                                                                   

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

SVV Scheveningen, Laan van Poot 38c, 2566 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

386e wandeltocht RS80 nr. 6

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV PRINS BERNHARD

Wijkpaviljoen Patrimonium, Jeekelstraat 40a, 4142 AC LEERDAM (ZH)

Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV WANDELVREUGD

Proeflokaal Den Dijk, Maasdijk 113-115, 4261 AE WIJK EN AALBURG (NB)

Wandelvreugd Winterseriewandeltochten

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

3 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV 't ZAND MIDDELBURG

Wijkgebouw de Vergulde Baars, Baarsjesstraat 42, 4335 HL MIDDELBURG (ZE)

41e Snertwandeltocht

15 km *** 13.00-14.00

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

EAWC WANDELLUST

Clubgebouw Wandellust, Houtweg 28A, 7335 EX APELDOORN (GE)

19e Oliebollenwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Hotel-restaurant-bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN (DR)

2e tocht Winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Indoor Skihal Snow&Co, Gedempte Haven 3, 9301 LN RODEN (DR)

Vrijbuiter wandeltocht

35 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere