bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE vzw (1011)

Parochiezaal Sint-Jan, De Nefstraat 19, 2275 GIERLE (LILLE)

37e Boerenfrikadellentocht

5-8-11-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

Zaal Sint-Stefaan, Broekstraat 22, 2890 LIPPELO (SINT-AMANDS)

1e Ibis-Winterserietocht - 40 jaar Ibis Puurs

4-7-10-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Gemeentelijke Basisschool, Nelisveld 5, 3640 KINROOI

Nieuwjaarstocht

4-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS vzw (2044)

Ontmoetingscentrum Sint-Jan, Genebosstraat, 3945 KWAADMECHELEN (HAM)

42e Wintertocht

4-7-9-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB JO-NE VIJLEN (2104)

Jeugdgebouw Jong Nederland, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN

Wintertocht

6-10-15-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Gemeenschapsschool De Kleine Prins, Kasteellaan 1, 9840 DE PINTE

Nieuwjaarstocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Driekoningentocht

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

Voetbalkantine Sparta, Karel de Grotelaan, 3400 LANDEN

Wintertocht

5-8-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Parochiezaal, Humbeeksebaan 190, 1980 ZEMST

Wintertocht

5-7-14-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Provinciaal Proefcentrum voor Kleinfruit Pamel, Molenstraat 28, 1760 PAMEL (ROOSDAAL)

13e Nieuwjaarstocht

4-8-10-12-17-21-26-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

School De Notelaar, Knesselarestraat 28, 8730 OEDELEM (BEERNEM)

Nieuwjaarstocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE WINKELSE STAPPERS (5323)

Zaal De L!nk, Dorpsplein 17, 8880 SINT-ELOOIS-WINKEL (LEDEGEM)

23e Nieuwjaarstocht

6-12-18-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Maison du Village, Rue de Flines 2A, 7604 CALLENELLE (PÉRUWELZ)

Triptyque du Val de Verne (100 km) - Marche hivernale

6-10-20-30 km *** 08.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Bosq, Bakkenweg 16, 1797 RJ DEN HOORN (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Café-restaurant de Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Nieuwjaarswandeling De Schoorlse Duinen

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.30-10.30

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Sporthal Heliomare, Relweg 51, 1949 EC WIJK AAN ZEE (NH)

31e Winter Strand Duinwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

De Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ HAZERSWOUDE-DORP (ZH)

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 11.00-12.00

12 km *** 11.00-12.00

5 km *** 11.00-12.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

2e Soepentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

35e RWV-winterserie (4e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

3e Winterserietocht 2018/2019

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

De Kriekenput, Schaijkseweg 3a, 5373 KL HERPEN (NB)

Winterwandeltocht Het Herperduin

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV GRIEZEGRUBBEN

De Horsel, garage Haleco, Daelderweg 27, 6361 HK NUTH (LI)

Winterwandeling

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-14.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WIOS '81 i.s.m. WANDELVERENIGING GELDERLAND

Wijkcentrum Ark van Oost Nijmegen, Cipresstraat 154, 6523 HR NIJMEGEN (GE)

13e Snertmars

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV TEMPO D.M.G.

Zalencentrum Beltman, Goorseweg 22a, 7478 BD DIEPENHEIM (OV)

Winterwandeltocht Diepenheim

15 km *** 10.00-12.30

10 km *** 10.00-12.30

5 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STG. SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Lekker uitwaaien

18 km *** 09.00-13.00

12 km *** 09.00-13.00

3 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere