bnl logo 2014.png

 

 

 

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

  

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 5

JANUARI – JANVIER – JANUAR 2019

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiezaal Sint-Norbertus, Blauberg 21, 2230 HERSELT

26e Driekoningentocht

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Parochiezaal Merem, Pater Damiaanstraat 25, 3740 BILZEN

Bilzen Live

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB JO-NE VIJLEN (2104)

Jeugdgebouw Jong Nederland, Hopschet 2, 6294 BL VIJLEN

Wintertocht

6-10-15-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Chalet Suisse, Elizabetlaan 321, 8301 HEIST-AAN-ZEE (KNOKKE-HEIST)

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Geitenhove (aan de kerk van Sint-Jozef/De Geite), Amersveldestraat 55, 8830 HOOGLEDE

Nieuwjaarswandeling

4-6-10-13-16-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Décathlon, Rue de Grass 99, 6700 ARLON

Marche guidée (en groupe)

5-10 km *** 09.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Café-restaurant de Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Nieuwjaarswandeling De Schoorlse Duinen

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.30-10.30

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

HWSV DE VIERDAAGSCHE

Sportcomplex GDA, Madesteinweg 10, 2553 EC 's-GRAVENHAGE (ZH)

2e Soepentocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ZEVENHUIZENSCHE IJSCLUB

Eetcafé de Roerdomp, Tweemanspolder 12, 2761 ED ZEVENHUIZEN (ZH)

Snertwandeltocht Rottemeren

25 km *** 08.30-10.00

21 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-11.00

11 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE DORDTSE VIERDAAGSE

Kantine K.V. DeetosSnel, Vorrinklaan 202, 3317 KZ DORDRECHT (ZH)

67e Oliebollentocht

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING PRINSES MARIJKE

Clubhuis CWSV Prinses Marijke, Meersteeg 4h, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

43e winterserie

40 km *** 08.00-12.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND ZEELAND

Brasserie Zeelust, Steenweg 15, 4328 RL BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

Zeeuwse wintertocht Westenschouwen

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

49e Oliebollenwandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Nieuwjaarstocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

15 km *** 09.00

 

 

 

 

WS78

Zalencentrum De Pineta, Elspeterweg 6, 8071 PA NUNSPEET (GE)

De tweede wilde zwijnentocht

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

DOELGERICHT WANDELEN

Camping Schapendal, Schapendrift 8, 8389 VB ZANDHUIZEN (FR)

Struuntocht Zandhuizen

7 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Clubhuis VV Harkema-Opeinde, De Bosk 22, 9281 NR HARKEMA (FR)

Nieuwjaarswandeltocht

25 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere