bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 30

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS

32e Eindejaarstochten

5-8-14-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

FC Halle, Lotelinglaan 29, 2980 HALLE (ZOERSEL)

Oliebollentocht

6-12-20-25 km *** 08.00-15.00

Driekoningentocht

7 km *** 19.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Baisschool Ter Duinen Hechtel, Rode Kruisplein 8, 3940 HECHTEL-EKSEL

40e Sylvestertocht

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

VIIO Humaniora College, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN

Wintertocht

4-6-8-12-17-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcentrum, Lindestraat 17, 9880 AALTER

Hooggoedwandeling

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

Wafelentocht

6-12-18-24-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK

Wintertocht

4-6-12-20-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52, 8890 MOORSLEDE

Rodeneuzentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

 Kantine KV, Sportpark Schenkel, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL (ZH)

23e Capelse tweedaagse RWV

35 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DWS AFFERDEN

Iedershuus, Kapelstraat 7a, 5851 AS AFFERDEN L (LI)

Oliebollentocht, Groepswandeling

20 km *** 10.00

 

 

 

 

GEMENGDE ZANGVERENIGING DE GRENSZANGERS

Itter-Inn, Driessensstraat 9, 6015 AD NEERITTER (LI)

11e Winterwandeling

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV NOAD BOCHOLTZ

Partycentrum Oud Simpelveld, Irmstraat 23, 6369 VL SIMPELVELD (LI)

Oliebollentocht

18 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Grand café De Buurman, Markt 1, 7064 AZ SILVOLDE (GE)

Winterwandeltocht

20 km *** 10.00-13.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STG. S.B.N. TUBBERGEN

Café restaurant De Molenberg, Ootmarsumseweg 375, 7667 PB REUTUM (OV)

18e Midwinterhoornwandeling

15 km *** 10.30-13.00

10 km *** 10.30-14.00

6 km *** 10.30-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

 Restaurant/speeltuin Madrid, Tolhuisweg 5, 7722 HS DALFSEN (OV)

Midwinterhoornwandeltocht

20 km *** 09.00-10.30

13 km *** 10.00-11.30

8 km *** 10.30-12.00

 

 

 

 

STG. TOERCOMMISSIE

Jeu de boules Petanque Club Schoonebeek, De Kampen 20, 7761 CK SCHOONEBEEK (DR)

7e Midwinterhoornwandeltocht

10 km *** 16.30-17.30

6 km *** 16.30-17.30

 

 

 

 

T.R.V. BERNHEZE

Sportpark de Braaken, voetbalvereniging HVCH, Binnenweg 1, HEESCH (NB)

Café Stanserhorn, Heibloemsedijk 7, HEESWIJK-DINTHER (NB)

Sportpark De Schellen, Loo 8, NISTELRODE (NB)

Winterwandeltocht TRV-Bernheze

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE 5 X BERINGEN INTERNATIONAL

Hal Irbicht, Rue Irbicht 11A, L-7590 BERINGEN

BERINGEN FLMP IVV WANDERUNG

6-11-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere