bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2018

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT

Smoutebollentocht

4-7-11-14-18-22-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DESSCHEL (1491)

Scholeke Brase, Brasel 2A, 2480 DESSEL

Kerststallen trip – DesSchel stapt het af

5–10–15–20–25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Domein Terbiest, Hasseltsesteenweg 103, 3800 SINT-TRUIDEN

Kerstsfeer In Sint-Truiden

7-10-13-20 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Overpelterbaan 14, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Wintertocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER

Kersttocht RWK

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Spek met eieren-tocht

4-6-10-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Scholen H. Harten, Onderwijslaan 4, 9400 NINOVE

Eindejaarstocht

4-6-10-15-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

’t Bosjoenk, Zinnialaan 1, 8400 OOSTENDE

11e Wandeltocht Oostende met kerstlicht

6-12-18 km *** 10.00-19.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS FOURONNAIS (LG 017)

Salle Rimbievaux, Remersdael Village 20, 3791 REMERSDAEL (VOEREN)

45e Marche des Fourons

6-13-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Foyer Communal, Place Arthur Lacroix, 5030 GEMBLOUX

Marche des Spartiates

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

 Chris Berger atletiekbaan AV '23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM (NH)

Winterserie Snelwandel - Prestatietochten Amsterdam

20 km *** 11.30

15 km *** 11.30

10 km *** 11.30

5 km *** 11.30

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

 NS Station Hoorn Centraal, Stationsplein 1, 1621 HX HOORN (NH)

Stadswandeling + Kerstbrunch

 8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

 Restaurant Bos en Duin, Bakkenweg 16, 1797 RJ DEN HOORN (NH)

Winterwandeltochten Texel

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

STOURS

 Grand caf้ Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

 20 km *** 09.30-11.00

 15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV OLAT

 Gemeenschapshuis De Rots, Nieuwe Nieuwstraat 7, 5283 CA BOXTEL (NB)

52e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

 Woodbrooke hotel, Woodbrookersweg 1, 7244 RB BARCHEM (GE)

Winter5maandse 2e tocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

 Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE/WISSEL (GE)

13e Veluwse Midwienterkuiert๒ch

15 km *** 12.00-12.45

10 km *** 12.00-13.30

5 km *** 12.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere