bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Zaal De Loods, Douaneplein, 2800 MECHELEN

Gouden Carolus Christmaswandeling - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker

5-10 km *** 15.00-21.00

 

 

 

 

WSV RUST ROEST MAASEIK (2008)

Schutterslokaal Sint-Sebastiaan Dorne, Dornerstationstraat, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Wintertocht

5-8-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Broederschool Stekene, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE

17e Kerststallentocht

6-9-12 km *** 16.00-20.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

Koninklijk Atheneum, Redingenstraat 90, 3000 LEUVEN

20e Leuven Eeuwenoud, springlevend

4-6-12 km *** 13.00-18.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Sint-Norbertuszaal, Blauberg 21, 2230 HERSELT

Wintertocht - Trofee Harten Vijf

6-10-12-16-20-25-30-42-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Omnisport, Rue des Déportés, 7332 SIRAULT (SAINT-GHISLAIN)

Euraudax Sirault

25 km *** 09.30

 deze wandeling gaat door op 22/12/18

 

 

 

 

'T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM

Moezelwijntocht

4-6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LA BRUEGELIENNE (BBW 048)

Athénée Fernand Blum, Avenue Ernest Renan 12, 1030 SCHAERBEEK (SCHAARBEEK)

Bruxelles, ma Belle - 26e Randonnée pédestre au coeur de Bruxelles

12-16 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

MONT-MARCHE TOURNAI (HT 075)

Ecole du Château, Avenue Leray 33, 7500 TOURNAI

Jusqu'au Mont

12-20 km *** 12.00-15.00

21e Marche des Illuminations

7-12 km *** 16.00-21.00

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG 181)

Château de Wégimont, Chaussée de Wégimont, 4630 SOUMAGNE

14e Marche d'après-midi

4-7-13-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR CLUB DE MARCHE asbl (NA 009)

Institut Henri Maus, Rue Courtenay 11, 5000 NAMUR

19e Marche de Noël à Namur

4-7-14-22 km *** 12.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Sociaal Cultureel Centrum Het Vinkingschip, Robbenoordstraat 11a, 1779 BJ DEN OEVER (NH)

Robbenoordbos Wandeltocht

35 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 

STOURS

 Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

 20 km *** 09.30-11.00

 15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

 VV Schipluiden, Tiendweg 3, 2636 HH SCHIPLUIDEN (ZH)

385e wandeltocht RS80 nr. 5

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

VOETBALVERENIGING DE KRIMSE BOYS (D.K.B.)

 Voetbalvereniging D.K.B., Horstra's wijk 5, 7782 RA DE KRIM (OV)

Coopwandeltocht

30 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FÉDÉRATION LUXEMBOURGEOISE DE MARCHE POPULAIRE asbl

Place d'Armes (Weihnachtsmarkt) ,  LUXEMBURG

LUXEMBURG FLMP IVV WEIHNACHTSMARKTWANDERUNG

5-10 km *** 11.00-16.00

 

 

 

 Andere Autre Andere