bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RANSTUILEN RANST vzw (1017)

Parochiezaal Oelegem, Venusstraat 10, 2520 OELEGEM (RANST)

Uilentocht - Walk 2 Gether-tocht

4-8-12-17-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

13e Mieke Pap Route - 7e Marathon van 't Kempens Landgoed

De Bourgondische Brouwerij, Weeldestraat 86, 2381 WEELDE (RAVELS)

5-8-12-15-18-22-25-30-34-42-50 km *** 06.30-15.00

Gemeentezaal Poppel, Dorp 30, 2382 POPPEL (RAVELS)

5-8-13-18-22-25-30-34-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Parochiaal Centrum Sint-Jansheide, Nieuwstraat 126, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Langemantocht

4-7-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Ontmoetingscentrum Schoonbeek, Beterveld, 3740 BEVERST (BILZEN)

Schoonbeeks groentocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Feestzaal De Korenbloem, Kerkplein, 9750 ZINGEM

37e Sint-Bavotocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal Sinaai, Dries, 9112 SINAAI (SINT-NIKLAAS)

34e Kersttocht

6-11-17-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Zaal Demervallei, Langdorpsesteenweg, 3201 LANGDORP (AARSCHOT)

39e Sinterklaastocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke Fusieschool Wolvertem, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

30e Winterwandeling

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Zaal De Kerkepanne, Strandlaan 128, 8670 KOKSIJDE

De Hoge Blekkertocht

6-10-18-22-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Sporthal De Strooien Hane, Albert van Caloenstraat 2, 8210 LOPPEM (ZEDELGEM)

Wintertocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES BOITEUX DU FOND (HT 023)

Serres Gotto, Allée Verte 23, 7100 SAINT-VAAST (LA LOUVIÈRE)

Marche de Noël

3-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE LIÈGE (LG 000)

La Mezzanine - Source O Rama, Avenue des Thermes, 4050 CHAUDFONTAINE

Marche provinciale

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE FLOREFFE (NA 006)

Abbaye de Floreffe, Rue du Séminaire 7, 5150 FLOREFFE

46e Marche de la Saint-Nicolas

4-8-11-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

A.S.V. de Poelster, Doorweg 21, 1182 JL AMSTELVEEN (NH)

Winterserie 2018/2019

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, Sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

2e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

16 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV S.D.S. DEN HAAG

Kantine sv Erasmus huisnummer 1200, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

16e Jan Groentocht

30 km *** 08.30-13.00

20 km *** 08.30-13.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL (NB)

25e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

2e winterserie Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

CÓMPENÉÉJ

De Heere van Meijel, Dorpsstraat 19, 5768 CD MEIJEL (LI)

Groote Peel en kanalenwandeltocht

22 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV ECHT

Pergamijn ’t Thaal, Thaalpad 25, 6102 EH ECHT (LI)

Wintertocht

25 km *** 08.00-10.00

19 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

2e tocht 39e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS

’t Akkertje, Dr. Van Der Feltzlaan 19B, 6882 KL VELP (GE)

Wintertocht

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV GORSSEL

Het Trefpunt, Molenweg 53, 7213 XD GORSSEL (GE)

Gorsselse Wandeltocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING ERVE KRAESGENBERG - ADHOCWERK

Erve ’t Kraesgenberg, Bookholtlaan 25, 7581 BB LOSSER (OV)

Kraesgenbergtocht

10 km *** 10.30-13.00

5 km *** 10.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Nabij NS-station Almere Poort, ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Poort, dag 2 - Almeerdaagse weekend Poort

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SAPEURS POMPIERS HAMM

Sport- und Kulturzentrum, Rue de Hamm 159, L-1713 LUXEMBOURG

HAMM FLMP IVV WANDERUNG

5-10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere