bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Café Sportbar Gemeentelijk Sportcentrum, Industriepark 3, 2235 HULSHOUT

11e Kempische Ardennen Wandeling

5-10-15-20-25-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Fort van Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Herfsttochten

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Sport Vlaanderen Hazewinkel, Beenhouwerstraat 28, 2830 HEINDONK (WILLEBROEK)

Broekventjestocht

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

Sint-Niklaastocht

5-7-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE (MAASMECHELEN)

Bos- en Vijvertocht

4-6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Parochiecentrum, Crevestraat 31, 9180 MOERBEKE-WAAS (MOERBEKE)

Sinterklaaswandeling - 45 jaar Wandelclub De Lachende Klomp

4-10-15-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiezaal Merendree-dorp, Hammeken 10, 9850 MERENDREE (NEVELE)

37e Sinterklaastocht - Viggaaltocht

5-8-11-18-23-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE ZENNETROTTERS vzw (4022)

Parochiezaal Eppegem, Zenneweg 8, 1980 EPPEGEM (ZEMST)

Wintertocht

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

De Notelaer, Ninoofsesteenweg 74a, 1570 VOLLEZELE (GALMAARDEN)

29e Brillanttochten

4-6-9-12-18-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat 24, 8830 GITS (HOOGLEDE)

Kerstmarkttocht Dominiek Savio

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Rijksbasisschool, Diksmuidestraat, 8433 SLIJPE (MIDDELKERKE)

21e Poldertocht

7-14-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA SYLLE BASSILLY (HT 028)

Salle Paroissiale La Cure, Rue de Montroeul 3, 7911 MONTROEUL-AU-BOIS (FRASNES-LEZ-ANVAING)

Marche de l'ACHO

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Salle Georges Mawet, Rue Colonel Piron 20, 4624 ROMSÉE (FLÉRON)

44e Marche de Saint-Eloi et Sainte-Barbe

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (SOMBREFFE)

7e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

35e RWV-Winterserie (3e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie D.E.W. Escharen

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WANDEL COMITÉ EDELWEISZ

’t Patronaat, Schoolsteeg 6, 6181 NM MEERS-ELSLOO (LI)

Speculaastocht

21 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

MIDWINTERHOORNGROEP DOESBURG

De Harmonie, Burgemeester Nahuyssingel 2a, 6981 AE DOESBURG (GE)

Midwinterhoornwandeltocht

20 km *** 09.00-11.00

7 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

1e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SYNDICAT D'INITIATIVE PRÉIZERDAUL asbl

Centre Culturel Fabrik, BETTBORN/PRÉIZERDAUL

BETTBORN FLMP IVV WANDERUNG

6-12-18 m *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere