bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

C-mine Winterslag, Evence Coppéelaan 91, 3600 GENK

25e Mijnmonumentenwandeling

4-7-12-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

IZOO, Dorp 50, 9860 OOSTERZELE

Wafelentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

OC Scafnis, Sint-Hubertusplein, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Paratocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT

Euraudax Torhout

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE SLUISSTAPPERS vzw (4286)

Parochiezaal Ramsdonk, Tisseltstraat 18, 1880 RAMSDONK (KAPELLE-OP-DEN-BOS)

24e Antivriestocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MOTESTAPPERS KOEKELARE (5142)

CC Moere, Molenstraat 30, 8470 MOERE (GISTEL)

Dijkentocht

5-10-13-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Zaal JOC Dentergem, Wontergemstraat 73, 8720 DENTERGEM

Sinterklaaswandeling

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES VAILLANTS CHATQUEUE SERAING (LG 023)

Ecole Sainte-Thérèse, Rue de la Fontaine 244, 4100 SERAING

34e Marche d'après-midi

5-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SAMOURAI (NA 034)

Centre Culturel, Rue du Pirou, 5140 LIGNY (SOMBREFFE)

7e Mémorial Jean-Jacques Gadisseur

3-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV HAAGLANDEN

Het Vruchtenbuurtcentrum, Albardastraat 60, 2555 XS 'S-GRAVENHAGE (ZH)

59e Sint Nicolaastocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VVV GOEREE-OVERFLAKKEE

Hotel Akershoek, Boompjes 1, 3253 AC OUDDORP (ZH)

21e VVV Snertwandeltocht Stap en Hap

35 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

CWSV PRINSES MARIJKE

De Wandelaar, Meersteeg 4H, 4191 NK GELDERMALSEN (GE)

43e Prinses Marijke Winterseriewandelingen

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

5 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELEND HOEK

Dorpshuis, Molenplein 3, 4542 DA HOEK (ZE)

4e SWH Wintertocht

28 km *** 08.00-14.00

21 km *** 08.00-14.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

H.W.U.

Het Wandelhuis, Twekkelerweg 249, 7553 LX HENGELO (OV)

Sint Nicolaaswandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN (DR)

1e tocht Winterkwartet

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Restaurant & partycentrum De Zwerfkei, Dorpsstraat 59, 7863 PB GEES (DR)

Boermarken Wandeltocht

35 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

LËNSTER TRËPPLER JUNGLINSTER asbl

Virum Centre Culturel Am Duerf, Rue du Village 24, L-6140 JUNGLINSTER

Jonglënster FLMP IVV Adventsmaart Wanderung

6-11 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 Andere Autre Andere