bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

Zaal Berkenmei, Berkenmei 3, 2350 VOSSELAAR

Adriaan Ghijstocht

5-8-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

21e Aawe Kleiretocht

7-10-15-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Wico Campus, Peltanusstraat, 3900 OVERPELT

Wintertocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Sint-Gerardusinstituut, Nieuwstraat 68, 3590 DIEPENBEEK

Sint-Gerardustocht

4-6-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PASCALE FOR EVER (2110)

De Kriekel, Sint-Jozefsplein2,  3980 TESSENDERLO

Wandel Mee Tegen Kanker

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Gemeentelijke feestzaal Katershoek, IJzeren Hand 1, 9910 URSEL (KNESSELARE)

Uilenspiegeltocht - Viggaaltocht

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 ONKERZELE (GERAARDSBERGEN)

5e Sinterklaastocht - Priortrofee

7-10-12-16-22-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

J.O.C. De Nartist, Clemens de Landtsheerlaan 26, 9140 TEMSE

Kaailoperstocht

6--7-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

R.B.S. Het Groene Dal, Willem Matstraat, 1560 HOEILAART

Zoniënwoudwandeltochten

4-6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

ANPCV LEUVEN vzw (4037)

Kwartier de Hemptinne, Hertogstraat 184, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Vriendenkring Para-Commando

4-6-10-15-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Gemeentelijke Fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

28e Herfsttocht

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Sint-Pieterscollege, Weststraat 86, 8370 BLANKENBERGE

29e Stormtocht - De Kust Wandelt

8-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

Sportkaffee Leiestadion, Georges Coornaertdreef 9, 8792  DESSELGEM

13e Herfstwandeltocht

5-9-12-18-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

OC 't Zonnerad, Tresoriersstraat 6, 8980 ZONNEBEKE

Brandweertocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT 025)

Salle Saint Ursmer, Rue Saint Jacques 35, 7130 BINCHE

42e Marche de la Police de Binche

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

46e Marche des Bruyères

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

35e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Ancien Réfectoire Ecole Communale, Rue sous Meuse 16, 5300 NAMÊCHE (ANDENNE)

5e Mémorial Emile Delmotte

4-7-14-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

Grand café De Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS station Hollandsche Rading, Vuursche Dreef 14, 3739 KT HOLLANDSCHE RADING (UT)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV AMICITIA MILL

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 15, 5451 HE MILL (NB)

45e Winterserie Mill

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Café-zaal ’t Anker, Grootdorp 73, 5815 AN MERSELO (LI)

St. Nicolaastocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV CRESCENDO SCHINNEN

Café Bie Laurengske, Onderste Puth 79, 6155 LR PUTH (LI)

Herfsttocht

28 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC ESIA

Café Sport, Grachtstraat 1A, 6287 AE EYS (LI)

31e Herfstwandeling rondom Eys

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-14.00

12 km *** 08.00-14.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Clubgebouw de Trekvogels, Adelaarslaan 1, 7331 AW APELDOORN (GE)

Pepernotenwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Camping Twente in Usselo, Oude Deldenerweg 1, 7546 PP ENSCHEDE (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

PUTTE (NB)

20e St. Nicolaastocht

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BETTENDORF asbl

Centre Culturel et Sportif, Rue Neuve, L-9353 BETTENDORF

BETTENDORF FLMP IVV WANDERUNG

6-12-20-30-42-50 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere