bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Groenstraat 38A, 3670 MEEUWEN-GRUITRODE

48e Sint-Niklaastochten

2-4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Parochiezaal, Kerkstraat 44, 9988 WATERLAND-OUDEMAN (SINT-LAUREINS)

Herfsttocht

6-9-11-14-20-22-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Wante, Essestraat 2, 9688 SCHORISSE (HOREBEKE)

14e Sint-Pieterstochten

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Sint-Pieterszaal, Steenweg 131, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

26e Tweedaagse Herfstwandelingen - 20e 50 km Horizontocht

5-10-14-19-25-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum Zevekote, Zevekotestraat 32, 8470 ZEVEKOTE (GISTEL)

Sint-Niklaastocht

5-9-14-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE FRISSE STAPPERS BRUGGE (5222)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenstraat 30, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

27e Bruges by Night - 1e luik van de Vierkunststedentrofee

6-9-12-15 km *** 15.00-21.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Cerf, Kerkstraat 1, 8560 GULLEGEM (WEVELGEM)

19e Hoevetocht

5-9-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Ons Volk, Golfstraat 31, 8450 BREDENE

4e Zeebriestocht

4-6-9-12-16-20-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Ecole communale de Ligne, Rue de la Brasserie 92, 7812 LIGNE

Marche d'après-midi de la cité des Géants

5-10-15 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal de Châtelet, Rue des Campagnes, 6200 CHÂTELET

17e Marche des Potiers

4-7-13-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

46e Marche des Bruyères

4-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

35e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Communale, Rue Emile Vandervelde 132, 4610 QUEUE-DE-BOIS (BEYNE-HEUSAY)

Marche du Beaujolais Nouveau

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

AALSMEERSE WANDELSPORT VERENIGING

Health en Sportsclub Aalsmeer, Beethovenlaan 114, 1431 WZ AALSMEER (NH)

Sint Nicolaastocht 2018

25 km *** 09.15-10.30

15 km *** 09.15-12.30

10 km *** 09.15-12.30

5 km *** 09.15-12.30

 

 

 

 

DE HARINGSTADTERS

Grand café De Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL (NH)

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

LE CHAMPION

Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, 1931 VL EGMOND AAN ZEE (NH)

Fjoertoer Egmond

26 km *** 16.00-16.45

19 km *** 16.10-17.40

14 km *** 18.00-19.00

 

 

 

 

SEUTERWANDELVIERDAAGSE

IJsclubgebouw sportpark Trekdam, Schenkeltje 19b, 3295 KK 'S-GRAVENDEEL (ZH)

Seuterwinterwandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WS78

Wijkgebouw De Heul, Nieuwe Hoven 141, 4205 BC GORINCHEM (ZH)

De heren van Arkeltocht

40 km *** 09.00

Gorinchem (ZH)

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis Zeeland Sport, Baskensburgplein 4, 4383 NE VLISSINGEN (ZE)

St. Nicolaastocht

25 km *** 09.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Clubgebouw de Trekvogels, Adelaarslaan 1, 7331 AW APELDOORN (GE)

Pepernotenwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

D.O.C.A. MET STG. BATHMEN PROMOTIE

Café-restaurant de Koerkamp, Bathmenseweg 18, 7434 PV LETTELE (OV)

22e Koerkamptocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN

Camping Twente in Usselo, Oude Deldenerweg 1, 7546 PP ENSCHEDE (OV)

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Café It Reade Hynder, 't Noard 6, 8731 BB WOMMELS (FR)

Oer de Kleasterfeart Wandeltocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Recreatiecentrum Ronostrand, Amerika 16, 9342 TC EEN (DR)

Winterwandeltocht

25 km *** 08.30-09.30

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere