bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Zaal Tijl 4, Boeretangsedreef 69, 2480 DESSEL

Campinatocht

4-7-12-15-19-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Zaal Jeugd en Cultuur, Leo Baekelandstraat 10, 2180 EKEREN (ANTWERPEN)

Herfstwandeling

6-9-12-16-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK vzw (1151)

Krinkelzaal, Ruisbroek Dorp 30 A, 2870 RUISBROEK (PUURS)

34e Herfsttochten

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

't Heem, Kloosterstraat 5, 3670 MEEUWEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Neveltocht

2-5-7-9-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Amandinacollege, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD

26e Horizontocht

4-9-13-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Het Spectrum, Martelaarslaan 13, 9000 GENT

Leiewandeling

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

Herfsttocht

6-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

K.V.R.VL.BT. vzw (4013)

Ontmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 KESSEL-LO (LEUVEN) (LEUVEN)

7e Dynastietocht

4-6-11-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

Lippensgoedtocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal Zonneheem, Basijnsmolenstraat 6, 8840 OOSTNIEUWKERKE (STADEN)

21e Vredestocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT 076)

Salle Calva, Rue Ferrer 1, 7033 CUESMES (MONS)

Marche des Pendus

7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Coll่ge Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE

44e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

EHWV DE JUTTER

Clubgebouw de Jutter, Spoorgracht 5a, 1781 CC DEN HELDER (NH)

6e Stamppottocht EHWV De Jutter

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

35e RWV-Winterserie (2e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Winterserie Z.U.Th

20 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Kleppenburg, Europlein 4, 5441 BK OEFFELT (NB)

52e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WC DE KEESCHEKNUP TE BINGELRADE

Ontmoetingscentrum, Dorpsstraat 145, 6456 AC BINGELRADE (LI)

Herfstwandeling

24 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DOS BARCHEM

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM (GE)

Winter5maandse 1e tocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

Sportpark Slangenbeek vv ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)

Nederland wandelt

60 km *** 08.00

40 km *** 08.00

30 km *** 08.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere