bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 17

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI De Mast, Pater Damiaanstraat, 2460 KASTERLEE

Duivelskuilwandeling

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

Feestzaal Sint-Hubertuscollege, Stationsstraat 25, 3910 NEERPELT

Dommeltocht

5-9-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV VITALES HOESELT (2067)

Parochiaal Centrum Altenaar, Smisstraat, 3730 HOESELT

Herfsttocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

VTI, Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

37e Wandel Mee Dag - Viggaaltocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurens Basisschool, Dr. Jules Persynplein 5, 9185 WACHTEBEKE

Meetjesland… maak het mee - Bibbertocht

7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

Sint-Martinusheem, Kerkskendorp 18, 9451 KERKSKEN (HAALTERT)

IJsbrekerstocht

6-12-18 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Gemeenschapscentrum De Knippelaar, Hoogland 19, 8940 WERVIK

20e Herfsttocht

6-12-18-21-28-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM

37e Sint-Elooiwandeltocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00 L

 

 

 

 

LE MARABOUT (HT 038)

Salle de la Plaine des Sports, Rue de l'Eglise, 6200 CHÂTELINEAU (CHÂTELET)

12e Marche de Léon

6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Collège Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE

44e Marche Internationale du Plateau

3-5-7-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

Hall Omnisport L. Larbuisson, Rue du Roi Albert 175D, 4680 OUPEYE

Oupeye-Maastricht-Oupeye

45-60 km *** 05.30-08.30

Marche d'après-midi

3-6-10-15 km *** 12.00-16.00

 

 

 

 

LES FOUGNANS (NA 044)

Domaine provincial de Chevetogne, Rue des Pîrchamps 1, 5590 CHEVETOGNE

15e Marche d'automne dans le Domaine provincial de Chevetogne

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

VV Blauw Zwart, Dr. Mansveltkade 7, 2242 TZ WASSENAAR (ZH)

384e wandeltocht RS80 nr. 4

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN (W.I.K.)

Het Polderwiel, Dudok-erf 58, 3315 KA DORDRECHT (ZH)

59e Sint Nicolaaswandeltocht

35 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 09.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

IJSVERENIGING VINKEVEEN

Dorpshuis De Boei, Kerklaan 32, 3645 EV VINKEVEEN (UT)

Sint Nicolaas Wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Sportcomplex het Bosch, Nieuwe Rijksweg 8, 4128 BN LEXMOND (ZH)

Speculaastocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV 'T ZAND MIDDELBURG

Strandpaviljoen Breezand, Strand Vrouwepolder, VROUWENPOLDER (ZE)

32e Strandwandeltochten

40 km *** 09.00-09.30

25 km *** 09.00-09.30

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere