bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OLENSE POTTENSTAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN

10e Pottenwandeling

5-7-13-20-22-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADDISH vzw (1192)

vzw De Vier Notelaars, Wijtschotbaan 12, 2900 SCHOTEN

4e Vier Notelaarstocht

6-10-13-16-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Kantine RupelBoom FC, Acacialaan, 2850 BOOM

Walk for life

6-7-10-13-16-17-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Parochiecentrum, Kloosterstraat 5, 3990 PEER

20e Sint-Elooitocht

4-8-12-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Sint Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Spek- en eierentocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

Sint-Janskring, Sijpstraat 2, 9250 WAASMUNSTER

22e Kastelentocht

6-12-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Sporthal Meulebroek, Kaaiplein 32, 9220 HAMME

Wandel Mee Dag - Hamme Wandelt!

6-12-16 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE

Wandel Mee Dag - Oudenaarde wandelt

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

PASAR ZULTE (3502)

Gaston Martenszaal, Staatsbaan 148, 9870 ZULTE

Zulte Wandelt

5-10-15 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

OC Halleman, Dungelstraat 15, 3440 HALLE-BOOIENHOVEN (ZOUTLEEUW)

Herdenkingstocht Corry Hancke - Fakkeltocht

4-6-12-20 km *** 08.00-18.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Gildezaal, Dorpplaats, 3190 BOORTMEERBEEK

Wandel Mee Dag

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan, 3290 DEURNE (DIEST)

Dorne Route

4-6-10-14-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Ridefort, Sportstraat 2, 8020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)

Lakebosschentocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8954 HEUVELLAND

Hellegattocht

5-12-16-22-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT vzw (5100)

Club de B, 's Gravenwinkelstraat, 8820 TORHOUT

38e Wandel Mee Dag

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

KREKETREKKERS KORTEMARK (5412)

OC Albatros, Stadenstraat 25A, 8610 ZARREN (KORTEMARK)

Wandel Mee Dag

6-10-14-18-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Sportcomplex Meuleweg, Vissersstraat 2, 8340 MOERKERKE (DAMME)

Damme Wandelt

6-12-15-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

48e Marche de l'Armistice

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR CLUB DE MARCHE asbl (NA 009)

Salle Le Bienvenu, Chemin des Archiducs, 32, 5100 WÉPION (NAMUR)

6e Marche de l'Entre Sambre et Meuse

4-7-14-22-30-42 km *** 07.00-15.00

11/11/18 : Wallonia Namur à Wépion :           

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELVIERDAAGSE HET GOOI

SV Laren 99, Sportcomplex de Laarder Engh, Schuilkerkpad 2, 1251 SC LAREN (NH)

1e Groepswandeling Wandelvierdaagse het Gooi

16 km *** 09.30

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Het Erfgoedhuis, Baltimoreplein 112, 1334 KA ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen, dag 2 - Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Late Herfstwandeling de Zilte Zoen

30 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.45-09.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.15-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (NH)

48e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Landal Green parks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 3888 NR UDDEL (GE)

12e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG (NB)

1e Winterserietocht Hart van Brabant

33 km *** 09.00

23 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

WSV D.E.W. ESCHAREN

Clubhuis D.E.W., Essinklaan 1, 5361 JT GRAVE (NB)

Winterserie D.E.W. Escharen

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB G.V.A.C.

Restaurant/camping het Witven, Runstraat 40, 5504 PE VELDHOVEN (NB)

Witvenwandelevent

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-12.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ST. WANDELCLUB DE MAASOEVER ROOSTEREN

Gemeenschapshuis Roosteren, Eyckholtstraat 7, 6116 BR ROOSTEREN (LI)

Maasoevertocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

1e tocht 39e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COUNTRY TRAMPS KEHLEN asbl

Salle de Musique, Rue du Centre, L-8282 KEHLEN

KEHLEN FLMP IVV WANDERUNG

5-11 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

ADEPS TILFF

 

 

 

 

ADEPS GODINNE

  

 

 

 

 

ADEPS LIGNY

 

 

 

 

ADEPS MONS

 

 

 

 

  

ADEPS MARCOURT