bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 10

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum Morkhoven, Goorstraat 11, 2200 MORKHOVEN (HERENTALS)

Wandel Mee Dag

5-7-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Sint-Jozefinstituut, Hasseltweg 383, 3600 GENK

Herfst in Bokrijk

5-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcafé, Lindestraat 17, 9880 AALTER

Wandel Mee Dag

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Parochiezaal, Dries 73, 9112 SINAAI-WAAS (SINT-NIKLAAS)

Wandel-Mee-Dag Sint-Niklaas

6-10-16-19-25 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum, Poststraat 48, 9860 BALEGEM (OOSTERZELE)

31e Pannenkoekentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Parochiaal Centrum, Hofstraat, 9200 OUDEGEM (DENDERMONDE)

25e Filosofentocht

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

Zaal De Fenix, Leopold III-laan 16, 8900 IEPER

Herdenkingsmars

4-10-15-19-21-24 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

PRESTO ICHTEGEM (5485)

Sporthal, Keibergstraat 32, 8480 ICHTEGEM

14e Sint-Maartenstocht

4-8-12-17-21 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Ecole Sainte-Barbe, Rue Simonon 2, 7011 GHLIN (MONS)

1e Marche des Jeunes

5-10-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

48e Marche de l'Armistice

4-6-12-21-30-42 km *** 07.00-15.00

                  

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Het Erfgoedhuis, Baltimoreplein 112, 1334 KA ALMERE (FL)

Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen, dag 1 - Almeerdaagse weekend Oostvaardersplassen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SPORTWANDELSCHOOL HOORN-WEST FRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, C.F. Zeiler Boulevard 12, 1865 BB BERGEN AAN ZEE (NH)

Late Herfstwandeling de Zilte Zoen

30 km *** 08.30-09.00

25 km *** 08.45-09.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.15-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK (NH)

48e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW SCHEVENINGEN (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WS78

Verenigingsgebouw Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg 4a, 3743 KN BAARN (UT)

Baarnse Stulptocht

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

  

 

 

 

 

STG. INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Landal Green parks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 3888 NR UDDEL (GE)

12e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

’t Munnikhof, Jacob Catsweg 4, 4364 TE GRIJPSKERKE (ZE)

S.O.W. Wintertocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WSV DE BLAAR

Kantine sportpark v.v. Steenbergen, Seringenlaan 1, 4651 KS STEENBERGEN (NB)

Rien Slokkers Wandeltocht

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

DORPSHUIS DE MOUNESTIEN

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MÛNEIN (FR)

6e Kleurenkuier

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Hotel Van der Valk, Burgemeester Omtaweg 4, 9636 EM ZUIDBROEK (GR)

Eurohotel Wandeltocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

        

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

TRËPPELFRËNN LEIDELENG en collaboration avec la maison du diabète - ALD

Hall Omnisports, Plaçe des Martyrs 7, L-3361 LEUDELANGE

LEUDELANGE FLMP IVV WANDERUNG

5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere