bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

TA Den Biezerd, Wirixstraat 56, 2845 NIEL

15e Octaaftocht

4-7-12-17-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

De Heischuur, Schuurhoven 2, 2360 OUD-TURNHOUT

13e Klein Peerkentocht - Walk 2 Gether-tocht

5-7-12-16-20-25-32 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

DE GRUUN ZIPKES (1062)

GC IJzermael, Monseigneur Raeymaekersstraat 10, 2235 WESTMEERBEEK (HULSHOUT)

IJzermaeltocht

4-6-10-14-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Herfsttocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Wandel Mee

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat, 9968 BASSEVELDE (ASSENEDE)

2e Herfsttocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 123, 9290 BERLARE

Boerenkrijgstapperstocht - Slotwandeling Donkmeertrofee 2018

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

        

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

VIA School, Waaibergstraat 45, 3300 TIENEN

Pannenkoekentocht

4-9-13-19-22 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (GRIMBERGEN)

Vlaams-Brabant Wandelt - Singeltochten

8-12-16-20-25-32 km *** 07.30-15.00

         

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST

Canadees Wandelweekend - 45e Canadese Bevrijdingsmars

8-13-18-33 km *** 10.00-14.00

   

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Evenementenhal Sportstadion, Bollewerpstraat 92A, 8770 INGELMUNSTER

28e Brigandtrotterstocht

6-12-18-21-28-35 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Ecole du Centre, Rue Célestin Freinet 1, 6230 PONT-À-CELLES

20e Marche de la Vallée du Piéton

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

43e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

De Drie Dorpen, Cannenburgerweg 51, 1244 RG ANKEVEEN (NH)

Gooi en Wijdemeren Herfst

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Hotel De Waal, Hogereind 28, 1793 AH DE WAAL (NH)

Najaarswandeltocht

15 km *** 13.00-14.00

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM (ZH)

35e RWV-Winterserie (1e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

Prestatie Wedstrijd RWV

10 km *** 11.00

5 km *** 11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT (UT)

29e Snerttocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV WAALWIJK '82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)

Winterserie

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

 

SINT MAARTENWANDELTOCHT DEN DUNGEN

Basisschool de Wegwijzer, Brouwerstraat 2, 5271 XR SINT-MICHIELSGESTEL (NB)

Wsv St. Maartenwandeltocht

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

SBP outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WSV HERMODÉ

Clubhuis Den Herd, Willem Alexanderlaan 5, 5712 CA SOMEREN (NB)

Winterserie Hermode

20 km *** 09.00-12.00

14 km *** 09.00-12.00

7 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV DWS AFFERDEN

Iedershuus, Kapelstraat 7a, 5851 AS AFFERDEN L (LI)

Maasduinentocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WV ROERDAL '87

Café-zaal Bergerac, Schaapsweg 24, 6077 CG SINT ODILIËNBERG (LI)

Winterwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSTICHTING EPEN

Café Monti, Wilhelminastraat 13, 6285 AS EPEN (LI)

Herfstwandeling

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

      

 

 

 

 

WSV BRUMMEN

Café de Vroolijke Frans, Knoevenoordstraat 51, 6971 LH BRUMMEN (GE)

15e Rode Kruistocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDEL VERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE (OV)

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS KAYL

Verainshaus um Widdem, Rue de l'Hôtel de Ville 2, L-3674 KAYL

KAYL FLMP IVV WANDERUNG

6-12 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS BANNEUX

   

 

 

 

 

ADEPS CERFONTAINE

 

 

 

 

 

ADEPS OHEY

   

 

 

 

 

ADEPS LIZIER

 

 

 

 

 

ADEPS LENS