bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum, Boerenkrijglaan, 2260 WESTERLO

30e Kastelentocht - Winterwandeling regio Antwerpen

4-7-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Firma De Ceuster Grondveredeling, Fortsesteenweg 30, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

22e Jan Kadoddertocht

6-11-16-20-30 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal Holheide, Bremstraat 25, 3900 OVERPELT

Vliegdentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Witte Zaal, Vrunstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Trotterstocht

4-6-10-12-19-22 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Scheppersinstituut, Cooppallaan 128, 9230 WETTEREN

62e Voettochten der Tuinbouwstreek

6-12-15-21-30 km *** 07.30-15.00

            

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

OC Wing, Neerwindenstraat 53, 3400 NEERWINDEN (LANDEN)

Najaarstocht

4-7-13-20 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

GO! Atheneum Liedekerke, Kleemputtenstraat 20, 1770 LIEDEKERKE

Herfsttocht

4-8-12-18 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Basisschool De Cocon, Veldonkstraat 10, 3120 TREMELO

10e Winteruurtocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

Stedelijke Basisschool Zuid - De Zuiderkouter-Stasegem, Generaal Deprezstraat 91, 8530 HARELBEKE

28e Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Zaal De Schelpe, Eernegemweg 34, 8490 SNELLEGEM (JABBEKE)

34e R.B.S.-tocht

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

Parochiezaal, Blauwhuisstraat, 8978 WATOU (POPERINGE)

27e Frontieretocht

7-12-18-24-28 km *** 08.00-15.00

       

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

Zaal De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK

23e Handzaamsetocht

4-6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Aarsele, Schoolstraat 1, 8700 AARSELE (TIELT)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

  

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle des Fougères, Rue des Fougères 85, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL

Balade d'automne

3-5-10 km *** 08.00-14.00

  

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

       

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Salle Paroissiale, Rue Jules Borbouse, 5170 BOIS-DE-VILLERS (PROFONDEVILLE)

Marche d'Automne

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof, 4770 AMEL

45. Internationale Wanderung Charly's Wanderclub Montenau

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

   

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Sportpark d.v.c. Buiksloot, Baron de Coubertinlaan 6, 1034 ZK AMSTERDAM (NH)

Verrassend Amsterdam Noord

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE STEKENDE MUGGEN

Nieuwe Snowplanet Amsterdam, Heuvelweg 6, 1981 LV VELSEN-ZUID (NH)

5e Herfst Muggentocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2a, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL (NB)

Herfstkleurentocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 09.00-13.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Nachttocht

20 km *** 22.00

15 km *** 22.00

10 km *** 22.00

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Bar de Ketel, Kerkstraat 13, 5476 KA VORSTENBOSCH (NB)

Herfst Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STG. BUURTHUIS 'T SANT

Buurthuis ’t Sant, Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

45e Klavertje Vier Herfstwandeling

20 km *** 07.00-13.00

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WV BACH

Eetcafé De Prairie, Sebastiaanstraat 51, 6011 RD ELL (LI)

Natuurwandeling

25 km *** 08.00-12.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

9 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC KONINKLIJKE HARMONIE SINT CAECILIA BEEK

Ooshaka, Molenberg, 6191 JS BEEK (LI)

32e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00

18 km *** 07.30-14.00

12 km *** 07.30-14.00

6 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

 

ATLETIEK MAASTRICHT

Maastricht, Mergelweg 130, 6212 XK MAASTRICHT (LI)

Jekerdalwandelmarathon

42 km *** 07.30

30 km *** 10.30

20 km *** 12.45

10 km *** 15.15

 

 

 

 

WANDELVRIENDEN RANSDAAL

Gemeenschapshuis ’t Wouves, Dorpsplein 14, 6311 AN RANSDAAL (LI)

Herfstwandeling

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WSV WILSKRACHT KILDER

’t Kelrehuus, Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER (GE)

45e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

LOCHEMSE EVENEMENTEN ORGANISATIE

Zalencentrum Bousema, Zutphenseweg 35, 7241 KP LOCHEM (GE)

31e Herfsttintentocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS FRAITURE

 

 

 

 

 

ADEPS BARVAUX

 

 

 

 

 

ADEPS FRAIRE

 

 

 

 

ADEPS LIGNIERES

  

 

 

 

 

ADEPS ELLIGNIES-SAINTE-ANNE