bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Gehandicaptensportclub Wapper, Fort II straat, 2160 WOMMELGEM

Herfstwandeling

4-6-10-15-21-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Gemeentezaal Weelde-Statie, Bredaseweg 44, 2381 WEELDE (RAVELS)

11e Elfenwandeling - 2e Pierenmarathon

6-8-12-18-23-30-35-42 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN (2051)

De Schans, Bivakstraat 6, 3581 BEVERLO

Herdenkingstocht August Molenberghs

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Gemeentelijke Basisschool Denderwindeke, Edingsesteenweg 344, 9400 DENDERWINDEKE (NINOVE)

6e Winteruurtocht

7-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00

         

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal Doorslaar, Doorslaardorp 60, 9160 LOKEREN

4e Herfsttocht

7-12-18-22 km *** 07.30-15.00

      

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Kantine KSK Lebbeke, Verbindingsstraat 42, 9280 LEBBEKE

11e Heizijdetocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (ZWALM)

4e Heksennacht

8 km *** 15.00-22.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)

Euraudax Beauvechain

25-50 km *** 09.00-14.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Ontmoetingscentrum Dikkebus, Dikkebusseweg 480, 8900 DIKKEBUS (IEPER)

Herfsttocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Sporthal De Branding (kelderzaal), Populierenlaan 1, 8430 MIDDELKERKE

Halloweentocht

4-7-14-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat 7, 8340 OOSTKERKE (DAMME)

13e Kanalentocht

4-8-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Markt 1, 8650 HOUTHULST

10e Pompoentocht

4-6-10 km *** 12.00-21.00

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

S.R.P.A. Charleroi, Rue Emile Vandervelde 221, 6032 MONT-SUR-MARCHIENNE (CHARLEROI)

8e Marche des Animaux

3-6-11-16 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

      

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Bellevaux 18B, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (MALMEDY)

41e Marche de l'après-midi

6-12 km *** 13.00-19.00

   

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof 3, 4770 AMEL

45. Internationale Wanderung und Euregio Marching Trophy

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Sportpark d.v.c. Buiksloot, Baron de Coubertinlaan 6, 1034 ZK AMSTERDAM (NH)

Verrassend Amsterdam Noord

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV NOOIT GEDACHT

Sport- en zalencentrum de Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971 XG BLESKENSGRAAF CA (ZH)

12e Snerttocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV JONGE TIPPELAARS

Sporthal Dukdalf, Reede 2a, 3232 CV BRIELLE (ZH)

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

MALLARD MARS

Bevrijdingsmuseum Zeeland, Coudorp 41, 4455 AH NIEUWDORP (ZE)

9e Mallardmars

35 km *** 08.00-10.00

26 km *** 08.00-12.00

13 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.40

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Halloweentocht

23 km *** 08.00

23 km *** 08.30

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Nachttocht

20 km *** 22.00

15 km *** 22.00

10 km *** 22.00

 

 

 

 

DE KRÖLSTARTE

MFC de Koppel, Dorpsstraat 45, 6587 AV MIDDELAAR (LI)

Kiste Trui Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

’s-Heerenloo, Apeldoornseweg 60, 6733 SC WEKEROM (GE)

Pegasuswandeltocht

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

  

 

 

 

 

WSV WILSKRACHT KILDER

’t Kelrehuus, Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER (GE)

45e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV TUINDORP

’t Teuthuus, Pampert 4, 7742 VV COEVORDEN (DR)

10e Ganzetocht

30 km *** 08.30-10.30

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.30

5 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Sportstad café, Abe Lenstra boulevard 25, 8448 JA HEERENVEEN (FR)

Heeren van het Veen Wandeltocht

50 km *** 08.45-09.00

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.15-10.00

       

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

SCHNELLE FUESSE te WINNINGEN (D)