bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43, 2880 BORNEM

50e Oktober(fest)marsen

6-10-15-20-25-30-50 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Ontmoetingscentrum PC Ballaer, Markt 27, 2590 BERLAAR

29e Nete- en Kastelentocht

4-6-12-18-22-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg 33, 3583 PAAL (BERINGEN)

46e Internationale Tocht

4-7-12-16-20-30-42 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE GELLIKER GALLIAREN (2057)

OC 't Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK (LANAKEN)

Internationale Herfstwandeling

4-7-12-16-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Ontmoetingshuis, Ratmolenstraat 13, 9420 AAIGEM (ERPE-MERE)

Rondom Aaigem

4-8-13-17-20-26 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM

Zwalmpareltocht

6-10-15-21-30-36 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Don Bosco Instituut Halle, Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE

Nazomertocht

6-10-16-19-26-36-42-50 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Kantine FC Bertem, Tervuursesteenweg 161, 3060 BERTEM

4e Herfstwandelingen

6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

VIVES-Campus, Xaverianenstraat 10, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

11e VIVES-Campustocht t.v.v. Ariane Leukemiefonds - Brugse Ommeland Wandeltrofee

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Feestzaal/Salle de Fêtes, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE (FRANKRIJK)

Sint-Hubertustocht - Randonnée de Saint-Hubert

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

Zaal Edelweiss, Zandvoordeplaats 32, 8980 ZANDVOORDE (ZONNEBEKE)

Jacques Breltocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

         

 

 

 

 

SECTION MARCHE S.T.I.B. (BBW 046)

Salle Paroissiale Sainte-Anne, Chaussée de Tervuren 129, 1160 AUDERGHEM (OUDERGEM)

30e Metrabus

4-10-15-21-30-36 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l'Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (CHARLEROI)

43e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

AUDAX TOURNAI MARCHE (HT 080)

Tournai Expo, Rue du Follet 2, 7540 KAIN (TOURNAI)

La Warchinoise

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (DALHEM)

42e Marche Charlemagne - Euregio Marching Trophy

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

  

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Salle Communale de Haut-Bois, Rue de la Salle 3, 5340 HALTINNE (GESVES)

41e Marche des Vacances

6-12-21 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Overveen, Zeeweg 2, 2051 EC OVERVEEN (NH)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW DEN HAAG (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV WIEGO

Kantine atletiekvereniging Sprint, Dr. Schaepmanlaan 4, 4837 BW BREDA (NB)

25e West-Brabantse Loopdag

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT (NB)

Herfstiezwerftietocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLAT

Laco Strandbad Nuenen, Enodedreef 3, 5674 TG NUENEN (NB)

52e OLAT Winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

     

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO (LI)

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING WEERT

Café-zaal Kimpeveld, Sint Barbaraplein 2, 6005 SR WEERT (LI)

Herfstwandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE VELDLOPERS

Herberg De Zwarte Ruiter, Markt 4, 6271 BD GULPEN (LI)

56e Kastelen Monumententocht

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

     

 

 

 

 

WSV TRAMPELKEU

Café Oos Heim, Klein-Haasdal 6, 6333 AK SCHIMMERT (LI)

Herfstwandeltocht

24 km *** 07.00-12.00

18 km *** 07.00-13.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE PLOEG

Eetcafé-sportcomplex de Veldhoek, Varsselseweg 55, 7255 NR HENGELO (GE)

58e Herfstkleurenwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING KLEIN AMSTERDAM

Boerderij De Diederik, Gravenstraat 30, 7383 RK VOORST (GE)

15e Snertwandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

TRIMGROEP KARIBOES

Camping Monte Bello, Goorseweg 49, 7475 BC MARKELO (OV)

Herfstwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WV OLST

Uitspanning de Lepelaar, Boxbergerweg 31, 8121 PS OLST (OV)

Landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK (DR)

Drentse Hooglanden wandel2daagse Westerbork

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING

Voetbalvereniging VKW, Perkenslag 1, 9431 HE WESTERBORK (DR)

13e Afrikaloop (dag 2) - 13e Afrikaloop

35 km *** 08.30

25 km *** 08.30-09.15

15 km *** 08.30-09.15

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS FRAIPONT

  

 

 

 

 

ADEPS ERMETON-SUR-BIERT

 

 

 

 

 

ADEPS MARCHE-EN-FAMENNE

  

 

 

 

 

ADEPS MARCINELLE

  

 

 

 

 

ADEPS VELLEREILLE-LES-BRAYEUX