bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Koolputterstocht

4-6-9-12-16-21 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Eer en Deugd, Kerkstraat 37, 3740 ROSMEER (BILZEN)

Herfsttocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal C.O.C., Ephrem de Malanderplein 7, 9600 RONSE

Wandelen in het grensgebied Vlaanderen en Wallonië

5-10-14-21 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

DE MARCHMANNEKES WAARSCHOOT (3506)

Sporthal Den Boer (Polyvalente Zaal), Den Boer 17, 9930 ZOMERGEM

Meetjesland… maak het mee - Boerentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Kortakkerzaal, Kortakker, 3202 RILLAAR (AARSCHOT)

14e Tienbundertocht

5-8-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café De Statie, Spoele 1, 9160 LOKEREN

Euraudax Lede

25 km *** 10.00

   

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN TORHOUT vzw (5100)

Zaal Rozendale, Rozeveldstraat 34, 8820 TORHOUT

Groenhovebostocht

7-14-18-23 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Zaal Barthel van de Gemeentelijke Basisschool, Moeskroenstraat 525, 8930 REKKEM (MENEN)

26e Open Grenstocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Vrije Basisschool Sint-Antonius, Sint-Antoniusstraat 3, 8760 MEULEBEKE

Ardooise Veldbostocht

5-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l'Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (CHARLEROI)

43e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21-42 km *** 07.00-15.00

             

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (DALHEM)

42e Marche Charlemagne - Euregio Marching Trophy

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

               

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

LE CHAMPION

Olympisch Stadion, Olympisch Stadion 21, 1076 DE AMSTERDAM (NH)

Amsterdam City Walk

33 km *** 07.00-10.00

27 km *** 07.30-11.00

21 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.30-11.00

12 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STOURS

Grand café Binnen, Strandweg 29A, 2586 JW DEN HAAG (ZH)

Strand-2-Daagse (winter editie)

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

FC Binnenmaas, Sportlaan 30, 3299 XG MAASDAM (ZH)

Bruinebonensoeptocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE (NB)

Herfsttocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

6 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

 

WS78

Zalencentrum Staring, Grietakkers 3, 6905 CD ZEVENAAR (GE)

Tocht door de Liemers

40 km *** 09.00

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE PLOEG

Eetcafé-sportcomplex de Veldhoek, Varsselseweg 55, 7255 NR HENGELO (GE)

58e Herfstkleurenwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

ANDREAS MANNA STICHTING

Het Raadhuis Hoogeveen, Raadhuisplein 1, 7901 BP HOOGEVEEN (DR)

13e Afrikaloop (dag 1) - 13e Afrikaloop

35 km *** 8.30

25 km *** 08.30-09.15

15 km *** 08.30-09.15

 

 

 

 

SPORTEILAND

Kerkplein Nes-Ameland, Bureweg 2, 9163 KE NES (FR)

Tussen Slik en Zand

25 km *** 10.00-11.00

17 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

  

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN DRACHTEN

Recreatiecentrum Dúndelle, Mjûmster Wei 16, 9243 SK BAKKEVEEN (FR)

Najaarswandeltocht

30 km *** 08.30-09.00

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

    

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK (DR)

Drentse Hooglanden wandel2daagse Westerbork

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WSV D.B.W.

Kantine sportpark, Oostersingel 52, 9698 BC WEDDE (GR)

34e Herfsttintentocht

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere