bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Zaal Gildenhuis, Stationsstraat 1, 2570 DUFFEL

29e Ter Elsttocht

6-12-15-20-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiecentrum, Sint-Jansstraat 146, 2910 ESSEN

27e Rose Gronontocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-18-25-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Sport Vlaanderen Genk, Kattevennen 15, 3600 GENK

Verkiezingstocht

5-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Zaal De Statie, Sint Odilialaan 58, 3930 ACHEL (HAMONT-ACHEL)

Achelse Kluiswandeling

6-9-13-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 4, 9250 WAASMUNSTER

44e Oktober- en Kastanjetochten

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Parochiezaal Vlezenbeek, Dorp 48, 1602 VLEZENBEEK (SINT-PIETERS-LEEUW)

Streekbierentocht

5-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

        

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

CVO De Oranjerie Boudewijnvest 3, Boudewijnvest 5, 3290 DIEST

23e Oranjetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Zaal Ons Huis, Kerkdries 2-26, 1933 STERREBEEK (ZAVENTEM)

28e Herfsttocht

5-8-12-16-20-25-30 km *** 08.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Spes Nostra Instituut, Pastoor Staelensstraat 4, 8210 ZEDELGEM

35e Zilleghemtocht

4-6-12-18-21-30 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC Ten Vrielande, Brugstraat 27, 8904 BOEZINGE (IEPER)

Van Sas tot Sastocht

7-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT

42e Marche d'automne

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Praktijk voor Podologie Almere, Haasweg 1, 1338 AR ALMERE (FL)

Almeerdaagse Archeologiedagen, dag 2 - Almeerdaagse Archeologiedagen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DE LAATSTE LOODJES

Evean zorgcentrum Oostergouw, Koningin Julianaweg 10, 1502 DZ ZAANDAM (NH)

15e Evean Herfstwandeltocht

25 km *** 08.30-10.30

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern, Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

Wipakker, Wipakker 6, 4872 XH ETTEN-LEUR (NB)

Najaarswandeling

30 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Het Dinghuis Deurne, Haageind 39, 5751 BB DEURNE (NB)

Herfstwandeltocht

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

WSV STRAMPROY

Schutterslokaal Heyer Heufke, Lochtstraat 8a, 6039 RV STRAMPROY (LI)

26e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

13 km *** 07.30-14.00

8 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WC SINT JOSEPH KONINGSBOSCH

Kantine Conventus, Prinsenbaan 24, 6104 BG KONINGSBOSCH (LI)

Grenslandtocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BV ETENAKEN

Café a Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE (LI)

Herfstwandeling Etenaken

25 km *** 07.30-11.00

18 km *** 07.30-12.00

12 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GELDERLAND

De Leemkuil, Luciaweg 2, 6523 NK NIJMEGEN (GE)

67e Spac Sport Herfstkleurentocht

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-11.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.30

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Petit café Lezen & Laven, Emmastraat 6, 6881 ST VELP (GE)

Bourgondisch Najaars Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

20 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN (GE)

13e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN (GE)

45e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STG. SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WV WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR (DR)

11e Herfstwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

  

 

 

 

 

NORDIC WALKING CENTRUM OOST-GRONINGEN

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 IVV Wanderung Canach

  

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS AMAY

 

 

 

 

 

ADEPS CINEY

 

 

 

 

 

ADEPS NAMUR

  

 

 

 

 

ADEPS CHATELET

 

 

 

 

ADEPS FLAWINNE

 

 

 

 

 

 Internationale Wandertage Konz (D)