bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 13

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Plassentocht

4-8-12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

De Vierklaver, Groenstraat 1, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

5e Natuurtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Amandel, Ooikeplein 17, 9790 OOIKE (WORTEGEM-PETEGEM) (WORTEGEM-PETEGEM)

3e Rondom Ooike-wandeling

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

Gaat door op 6 oktober

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Najaarstocht

4-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

Zaal De Leerheide, Oostkouter 1, 1730 ASSE

Baamistocht

5-7-12-20 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Euraudax Mortsel

25-50-75-100 km *** 11.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Cultureel Centrum De Ster, Engelstraat 54, 8480 ICHTEGEM

Natuurwandeling

4-8-10-12-17-24 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Levet Scone, Iepersestraat 26, 8890 MOORSLEDE

Grimmerttocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

   

 

 

 

 

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (HERVE)

43e Marche d'après-midi

5-10 km *** 12.00-17.00

   

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT

42e Marche d'automne - Euregio Marching Trophy (50 km)

3-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

                    

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Salle Orbey, Rue d'Orbey 36, 5070 FOSSES-LA-VILLE

Marche des Monastères

4-6-12-25-50 km *** 06.00-15.00

              

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ALMEERDAAGSE

Nabij station Almere Oostvaarders, Haasweg 1, 1338 AR ALMERE (FL)

Almeerdaagse Archeologiedagen, dag 1 - Almeerdaagse Archeologiedagen

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern, Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM (NH)

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Zwembad de Schilp, Schaapweg 4, 2285 SP RIJSWIJK (ZH)

382e Randstad serie.tocht nr 2

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WSV RET

Metrostation Hoogvliet, Langs de baan 94, 3191 TP HOOGVLIET ROTTERDAM (ZH)

38e RET Metrowandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STG. WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN (UT)

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

  

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN (ZE)

Pannenkoektocht

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT SLUIS

Voetbalkantine, Mauritsweg 3, 4515 LA IJZENDIJKE (ZE)

10e Herfstwandeltocht

28 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

 

W.S.V. ONS GENOEGEN SCHAIJK

Restaurant-zaal-ijssalon Nieuw Schaijk, Rijksweg 46, 5374 RB SCHAIJK (NB)

Pater Vos Tocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

SV DE L.A.T.

Kantine tennisvereniging Berg en Dal, Molenbosweg 10, 6571 BA BERG EN DAL (GE)

Herfstdagtocht Berg en Dal

60 km *** 07.30-08.00

40 km *** 07.30-09.00

25 km *** 08.00-10.00

  

 

 

 

 

STG. HERVORMD WOON-ZORG- EN DIENSTENCENTRUM

Edeseweg, Edeseweg 51, 6733 AC WEKEROM (GE)

Wicherumloo loop

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN (GE)

13e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN (GE)

45e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ENSCHEDESE WANDELSPORT BOND (EWB)

Camping Twente, Oude Deldenerweg 1, 7546 PP ENSCHEDE (OV)

Kleurenmars

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STG. SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG (OV)

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE BLAREN

Café-restaurant De Duker (sporthal), Dwarsvaartweg 2, 8391 ML NOORDWOLDE (FR)

Dr. Verdeniustocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

      

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

 HARPA  Gelrode :

 

 

 

 

 Internationale Wandertage Konz (D) - dag 1