bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 7

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint-Jozeflei, 2390 WESTMALLE (MALLE)

42e Internationale Wandeltocht

5-10-15-20-30-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

School Busleyden Atheneum Campus Botaniek, Augustijnenstraat 92, 2800 MECHELEN

Maneblusserswandeling in en rondom Mechelen

6-11-16-21-26-31 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

KWSV OK50 ZONHOVEN vzw (2001)

Sint-Berchmansinstituut, Kleine Hemmenweg 4, 3520 ZONHOVEN

Jan Tielenstocht

4-5-7-9-11-17-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Hamendtzaal, Hellingstraat, 9150 RUPELMONDE (KRUIBEKE)

17e Mercatortocht

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTKOMITEE - OVERSLAG WACHTEBEKE (3320)

Buurthuis Snoopy, Schoolstraat 3, 9185 WACHTEBEKE

De Zwarte Ruitertocht

8-12-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS vzw (4054)

Parochiezaal, Stationsstraat, 2230 RAMSEL (HERSELT)

16e Wandeling tussen Demer en Nete

6-8-13-18-22-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Sportcentrum Ternat, Van Cauwelaertstraat 40, 1740 TERNAT

40e Kruikenburgse Wandeltochten

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

De Gulden Zonne, Marktplaats 6, 8830 HOOGLEDE

Warden Oom Wandeling

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

OC Otegem, Scheldestraat 14, 8553 OTEGEM (ZWEVEGEM)

16e Waterhoektocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

BUENCAMINO vzw STEP FORWARD (5533)

Centrum De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE

Buencamino Plus Wandeldag - De Kust Wandelt

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Salle José Malray, Rue Auguste Malray 8, 7350 THULIN (HENSIES)

Marche d'Automne - 17e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00

 (16/09/18)

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Centre La Pommeraie - Salle Sport, Rue du Culot, 7972 ELLIGNIES-SAINTE-ANNE (BELOEIL)

35e Randonnée des Ballotils - Challenge interclubs ACHO

7-14-21-25-30 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blégny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY

18e Marche au pied du Terril

4-7-10-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

    

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

42e Marche des Feuilles Mortes

4-7-13-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle Amon Nos ôtes, Rue de l'Echangeur, 5020 DAUSSOULX (NAMUR)

34e Marche de l'Dêrène Mastoke

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV KONINKLIJKE MARINE

Ramschip Schorpioen Marine Museum, Hoofdgracht 3, 1781 AA DEN HELDER (NH)

Napoleon Bonaparte tocht

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

HET GOUDEN BOLTJE

Paviljoen de Krim, Roggeslootweg 6, 1795 JV DE COCKSDORP (NH)

Krimwandeltocht

20 km *** 10.00-12.00

15 km *** 10.00-14.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS EN A.W.V.

Tennispark, Arnolduspark 16, 2132 CR HOOFDDORP (NH)

25e Herfstkleurentocht Hoofddorp

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

 

VERENIGING AUSTERLITZ BELANG

Dorpshuis ’t Trefpunt, Schooldwarsweg 19, 3711 BM AUSTERLITZ (UT)

Najaars Wandelweekend Austerlitz' Belang

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Café Neefs, Molenstraat 129, 4881 GD ZUNDERT (NB)

Herfstwandeltocht

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Wielerbaan Pijnenburg, Bijsterveldenlaan 3, 5045 ZZ TILBURG (NB)

Nederlands Kampioenschap Snelwandelen & Prestatietochten

50 km *** 11.00

20 km *** 13.00

10 km *** 14.00

5 km *** 14.00

3 km *** 14.00

1 km *** 14.00

De 6  van Tilburg

11.00

 

 

 

 

I.V.N. DE MAASVALLEI

Vakantiepark De Bergen, Zoetendaal 10, 5446 PC WANROIJ (NB)

43e Bos- en Peelwandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

NORDIC WALKING VERENIGING DE WITRIJT

De Kneup SBP Outdoor, Witrijtseweg 15, 5571 XJ BERGEIJK (NB)

Maandwandeling

16 km *** 08.30-10.00

8 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

WC SEMPER AVANTI

Gemeenschapshuis De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985 PG GRASHOEK (LI)

Natuurwandeling Grashoek

25 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSV BERGGALM

Paviljoen Berggalm, Paviljoenstraat 1, 6255 AH NOORBEEK (LI)

Najaarswandeling

25 km *** 08.00-11.00

18 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCOMITÉ SINT ROSA, SIBBE

Café aan de Kerk, Sibberkerkstraat 46, 6301 AW VALKENBURG (LI)

Mergelwandeling

22 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

       

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Restaurant Van Hal, Grensweg 13, 7083 AM VOORST (GE)

Grenswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Sporthal de Voordam, Koemaste 2d, 7447 AV HELLENDOORN (OV)

39e Amortocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING ENERGY4KIDS

Dorpshuis d'Aole Turfstee, Oosterwijk WZ 55, 7885 TN NIEUW-DORDRECHT (DR)

Walk4Energy

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

2 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WIOS EPE

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE (GE)

57e Veluwe Herfstkleurenwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 

STICHTING DEDEMSVAART LOOPT

NajaarsLoop

35 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STG. VRIENDEN VAN FANFARE AURORA

Aurorawandeling

 

 

 

 Langs Amsterdams Groene Randen te Amstelveen (Nl

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

ADEPS THUIN

 

 

 

 

ADEPS MONT

  

 

 

 

 

ADEPS MALEMPRE

  

 

 

 

 

ADEPS ONHAYE

 

 

 

 

 

ADEPS LIGNY

 

 

 

 

 

ADEPS SAINT-AUBIN

 

 

 

 

 

ADEPS OBIGIERS

  

 

 

 

 

 IML Fulda (D) – dag 2 

 

 

 

 

 

 IVV GROSSMEHRING (D)