bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 6

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS vzw (1044)

Parochiecentrum Sint-Pieter, Kerkplein 3, 2275 LILLE

Krawatentocht

4-6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Gemeenschapshuis Hingene, Edmond Vleminckxstraat 73, 2880 BORNEM

Herfsttocht

4-6-8-10-12-14-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Schootsheide Rotem, Kanaalstraat 26, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM)

Boswandeling

4-8-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Zaal Sint-Jozef, Sint-Janstraat, 3560 LUMMEN

Herfstwandeltocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Amandel, Ooikeplein 17, 9790 OOIKE (WORTEGEM-PETEGEM) (WORTEGEM-PETEGEM)

3e Rondom Ooike-wandeling

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

Was voorzien op 13 oktober

      

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Café Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Chipriotentocht

6-8-12-18-22 km *** 7.00-15.00

     

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN

42e Internationale Herfsttocht

4-8-15-20-25 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

De Kier, Gosserieslaan, 8940 WERVIK

Via Romana - Cassel-Wervik

55 km *** 06.00

 

 

 

 

 

DE MARGRIETE STAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Veldtocht

6-9-13-16-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ

35e Marche du Val de Verne

4-7-14-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

           

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blégny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY

18e Marche au pied du Terril

4-7-10-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

                     

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV STEEDS VOORWAARTS EN A.W.V.

Tennispark, Arnolduspark 16, 2132 CR HOOFDDORP (NH)

25e Herfstkleurentocht Hoofddorp

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR EENDRACHT STERK

Vrijbuiter Gouda, Elburgplein 18, 2803 PX GOUDA (ZH)

Vrijbuitertocht

25 km *** 10.00-10.30

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV V.T.M. MAASSLUIS

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS (ZH)

33e Furieademars

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WS78

´t Veerhuis, Nijemonde 4, 3434 AZ NIEUWEGEIN (UT)

Grensstedentocht

40 km *** 09.00

  

 

 

 

 

VERENIGING AUSTERLITZ BELANG

Dorpshuis ’t Trefpunt, Schooldwarsweg 19, 3711 BM AUSTERLITZ (UT)

Najaars Wandelweekend Austerlitz' Belang

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

Franken Fruit, Balsedreef 1, 4623 RA BERGEN OP ZOOM (NB)

52e Krabbentocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

Was voorzien op 29 september

 

 

 

 

THOR AFD. WANDEL

Thorhonk sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL (NB)

Outdoor & Travel Grenswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-11.00

14 km *** 09.00-11.00

9 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DLS

Café zaal Ramona, Schootsestraat 66, 5616 RE EINDHOVEN (NB)

12e Lichtstadavondwandeling

15 km *** 19.00-20.00

10 km *** 19.00-20.00

5 km *** 19.00-20 00

 

 

 

 

WV VILT

Herberg de Geulhemermolen, Geulhemmerweg 49, 6325 PJ BERG EN TERBLIJT (LI)

Geuldal Wandelmarathon

42 km *** 06.30-08.00

42 km *** 07.00-09.00

21 km *** 08.00-09.30

21 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

 

 

STG. DE BOL

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG (GE)

12e Middeleeuwse Wandeltocht

25 km *** 09.00-09.30

18 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STG. HET NATIONALE PARK DE HOGE VELUWE

Het Nationale Park De Hoge Veluwe – bezoekerscentrum, Houtkampweg 9c, 6731 AV OTTERLO (GE)

De Hoge Veluwe Wandeldag

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

1 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

 

VVV OUDE IJSSELSTREEK

Restaurant Van Hal, Grensweg 13, 7083 AM VOORST (GE)

Grenswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT HAARLE

Sporthal de Voordam, Koemaste 2d, 7447 AV HELLENDOORN (OV)

39e Amortocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WIOS EPE

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE (GE)

57e Veluwe Herfstkleurenwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

Kantine vv Heerenveen, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT HEERENVEEN (FR)

57e Vijfdorpentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

 

 

STG. SPORTSTIMULERING NOORDENVELD

Wapen van Drenthe, Heerestraat 1, 9301 AC RODEN (DR)

Klaverblad van Noordenveld

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

      

 

 

 

 

WSV DE ZWALUWEN ASSEN

Café restaurant Hofsteenge Grolloo, Hoofdstraat 11, 9444 PA GROLLOO (DR)

9e Aa- en Hunzetocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

POLICE DE SPA

 

 

 

 

 

 IML FULDA (D) – dag 1 

 

 

 

 

06 & 07/10/18 : IML FULDA (D)