bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 30

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW - BRASSCHAAT vzw (1047)

Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

25e Parkentocht

5-10-12-13-15-20-25-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal O.L.Vrouw, Bouwelsesteenweg 197, 2560 NIJLEN

10e Bamiswandeltocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC Gellik, Biesweg 10, 3620 LANAKEN

51e Sparrentrip

4-8-12-21-30-43 km *** 08.00-15.00

    

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Buurthuis, Zelkstraat, 3545 HALEN

26e Hollewegentocht

4-8-11-13-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum Peer, Kloosterstraat, 3990 PEER

Herfsttocht

4-7-10-14-17 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Werkplaatsen Derito, Hasseltkouter 57, 9500 OPHASSELT (GERAARDSBERGEN)

15e Natuurreservatentocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32 km *** 07.30-15.00

         

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8, 9190 STEKENE

33e Helletochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD GROEDE

Jacob Catstocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

  

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Gemeenteschool, Schoolstraat 4, 9260 SERSKAMP (WICHELEN)

11e Nonnenbostocht

6-7-10-13-16-20-25 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126, 1910 BERG (KAMPENHOUT)

35e Houtheimtochten

5-8-13-16-20-25-31 km *** 07.00-15.00

     

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Land- en Tuinbouwinstituut, Maandagse, 8730 OEDELEM (BEERNEM)

Herfsttocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

 

WSV NATUURTUIN GILBERT DESLOOVERE (5527)

Freinetschool De Baai Kortrijk, Baaistraat 10, 8500 KORTRIJK

Kortrijk in 't groen

3-6-11-16 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

ZONTA WALKING TEAM

Walk with me/ Walk with us

 

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Chaussée du Roi Baudouin, 7030 SAINT-SYMPHORIEN (MONS)

32e Grande Marche de la Police de Mons - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

LES MARCHEURS FRANCHIMONTOIS (LG 052)

Salle Communale de La Reid, Route du Maquisard 9, 4910 LA REID (THEUX)

41e Marche Franchimontoise

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

         

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (REMICOURT)

34e Marche des Claps Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX 040)

Ecole Communale, Place Saint-Etienne 2A, 6723 HABAY-LA-VIEILLE (HABAY)

Les Sentiers du Domaine de la Princesse

6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Saint-Louis, Rue de la Gendarmerie, 5330 ASSESSE

Marche Souvenir Marc Collignon

6-12-20-25 km *** 06.30-15.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

A.W.V. 69

De Brink dorpshuis, Dorpsstraat 155, 1713 HE OBDAM (NH)

Het Groene Hart in West-Friesland

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

AV NOVA (AFD. SPORTIEF WANDELEN + NORDIC WALKING)

Clubgebouw AV Nova, Oostwal 33, 1749 XK WARMENHUIZEN (NH)

Boerenland wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-11.30

10 km *** 08.30-11.30

5 km *** 08.30-11.30

 

 

 

 

EHWW DE JUTTER

Clubgebouw De Jutter, Spoorgracht 5a, 1781 CC DEN HELDER (NH)

De Juttertocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE KENNEMER JAGERS

Zalencentrum Velserduin, Velserduinplein 3, 1971 BR IJMUIDEN (NH)

20e J. Jansen Wandeltocht

25 km *** 10.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

SPORTIEF WANDELGROEP ZOETERMEER

Outdoor Herwijnen, Dorpsstraat 66, 2712 AM ZOETERMEER (ZH)

Geuzenwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

12 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING WIELERRONDE NOORD-BEVELAND

HCR De Kroon, Voorstraat 17, 4491 EV WISSENKERKE (ZE)

Wandeltocht Rondom Wissenkerke

20 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WSV DE OSSE MAASKANT

Geffense Plas, Gielekespad 10, 5343 XN OSS (NB)

Herfstwandeltocht Geffenseplas

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB

Sportkantine GVAC/Kempencampus, Knegselseweg 40, 5504 NC VELDHOVEN (NB)

Grote GVAC Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV ECHT

Scouting Jeanne d'Arc, Annendaalderweg 39a, 6105 AR MARIA HOOP (LI)

Herfsttocht

30 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-11.00

19 km *** 07.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WSC MAGAN MECHELEN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN (LI)

Herfstwandeling

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

  

 

 

 

 

WANDELVERENIGING VOERENDAAL

Trefcentrum Kunderhoes, Hogeweg 74, 6367 BG VOERENDAAL (LI)

Nazomertocht

21 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING DE ZANDLOPER

De Zandloper, de Weem 1, 6617 BG BERGHAREN (GE)

Bergharense Wandel2daagse

15 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRO CORPORE

Café Concordia, Waaldijk 19a, 6691 MB GENDT (GE)

Wandeltocht voor onze overleden wandelaars

25 km *** 08.00-11.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

Wandelfestival Tocht om de Noord

40 km *** 06.30-08.00

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

 

 ATLETIEK VERENIGING START LEKKERKERK

  

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 CERCLE PEDESTRE LAROCHETTE A HEFFINGEN 

    

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

ADEPS SINSIN

 

 

 

 

 

 ADEPS SOUMOY

  

 

 

 

 

ADEPS FLOREFFE

 

 

 

 

 

ADEPS ERMETON-SUR-BIERT

 

 

 

 

 

ADEPS BARVAUX

 

 

 

 

 

 Dinosaurienne à Bernissart 

 

 

 

 

 

 Randonnée Meve à Sainte-Sylvestre-Cappel (F) 

 

 

 

 

 

 La Balade Biachoise (F) 

 

 

 

 

 

 IML Brno (Tsj) – dag 2