bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schutterij Sint-Trudo, Zandbergstraat, 3960 OPITTER (BREE)

12e Eindezomertocht

6-8-15-20-24 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

 

vzw BOSLANDTRAIL (2408)

Weide (tegenover Winnerfarm Eksel), Winnerstraat, 3941 EKSEL

Boslandtrail

50-100 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459, 9090 MELLE

19e Deliriumtocht - 17e 50 km door het Land van Rode

6-12-18-25-50 km *** 07.00-15.00

                

 

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Den Elzas, Elzasstraat, 3040 HULDENBERG

IJsewandeltocht

4-7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

           

 

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Ysebaert - Zaal Thetalia, Zuidlaan 19, 9630 ZWALM

Euraudax Herdersem

25-50-75 km *** 07.00-17.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Cultureel Centrum De Tassche, Roeselaarsestraat , 8850 ARDOOIE

Rhodesgoedtocht

4-8-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

LES INFATIGABLES DE JUMET (HT 033)

Salon Communal, Rue de Leernes 151, 6030 GOUTROUX (CHARLEROI)

13e Infatigable automnale

3-7-14-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES WISTITIS (SU'L VOY) (HT 088)

Salle du Cercle, Rue de la Closière, 6224 WANFERCÉE-BAULET

1e Marche des Wistitis

4-5-10-15 km *** 08.00-15.00

      

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Salle Aux Erables, Avenue des Erables, 4300 WAREMME

38e Marche des Crompires

4-9-13 km *** 12.00-17.00

   

 

 

 

 

LES CLAPS SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel de Remicourt, Rue Haute 25, 4350 REMICOURT

34e Marche des Claps Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

         

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

A.W.V. 69

De Brink dorpshuis, Dorpsstraat 155, 1713 HE OBDAM (NH)

Het Groene Hart in West-Friesland

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

EHWW DE JUTTER

Clubgebouw De Jutter, Spoorgracht 5a, 1781 CC DEN HELDER (NH)

De Juttertocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE KENNEMER JAGERS

Zalencentrum Velserduin, Velserduinplein 3, 1971 BR IJMUIDEN (NH)

20e J. Jansen Wandeltocht

25 km *** 10.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE '80

Polderpoort, Watersportweg 11, 3138 HD VLAARDINGEN (ZH)

381e wandeltocht RS80 nr. 1

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING OUDE GELDERSE KERKEN

Stefanuskerk Zoelen, Kerkstraat 2, 4011 EM ZOELEN (GE)

St. Lambertuskerk Kerk-Avezaath, Daver 15, 4012 BA KERK-AVEZAATH (GE)

Agatha-Capel Kapel-Avezaath, Zoelensestraat 2, 4013 CR KAPEL AVEZAATH (GE)

St-Lambertuskerk Buren, Markt 2, 4116 BE BUREN (GE)

Sint Joriskerk, Binnenstraat 1, 4117 GR ERICHEM (GE)

Torentocht 5e editie

35 km *** 09.00-11.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE VROLIJKE TIPPELAARS

Het Polderhuis, Zuidstraat 154-156, 4361 AK WESTKAPELLE (ZE)

Memoria Walcheren '40-'45 (septembertocht)

35 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 08.30-12.00

7 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WSV WANDELENDE KRABBEN

Franken Fruit, Balsedreef 1, 4623 RA BERGEN OP ZOOM (NB)

52e Krabbentocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

Gaat op 6 oktober

 

 

 

 

WSV WIEGO

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA (NB)

47e Markdalwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-12.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE (NB)

Kermistocht

25 km *** 08.00

25 km *** 08.30

 

 

 

 

DE HEIDELOPERS

Hoekelumse Bostocht

 

 

 

 

STICHTING DE ZANDLOPER

De Zandloper, de Weem 1, 6617 BG BERGHAREN (GE)

Bergharense Wandel2daagse

15 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PRO CORPORE

Café Concordia, Waaldijk 19a, 6691 MB GENDT (GE)

Wandeltocht voor onze overleden wandelaars

25 km *** 08.00-11.30

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

AV RIJSSEN AFD. WANDELEN EN ROTARY RIJSSEN

Parkgebouw, Oosterhofweg 49, 7461 BT RIJSSEN (OV)

Bos-en heuveltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND AFD. WANDELEN

Wijkcentrum De Poele, Groen van Prinstererstraat 1a, 7942 CW MEPPEL (DR)

8e Poort van Drenthetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

   

 

 

 

 

STICHTING UNG EVENEMENTEN

Kloostertuin museum Elburg, Jufferenstraat 6, 8081 CR ELBURG (GE)

Dr. Olthuis Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

  

 

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

Wandelfestival Tocht om de Noord

40 km *** 06.30-08.00

25 km *** 08.00-09.30

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

 

 COMMISSIE GLASSTADMARS LEERDAM

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 Internationale Volkswanderung Walpershofen (D) 

 

 

 

 

29 & 30/09/18 : IML Brno (Tsj