bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 23

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DAUWSTAPPERS vzw (1033)

Basisschool De Wilg, Eikhof 20, 2547 LINT

Najaarstocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)

PZ Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, 2450 MEERHOUT

21e Scherpgemetentocht

4-7-12-15-19-25-33-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

De Meersche, Molenstraat, 3830 WELLEN

Appelen- en perentocht - Herfsttocht

4-6-12-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BWK DE TORENKRUIERS (2061)

Buurthuis Reppel, Reppelerweg 183, 3950 REPPEL (BOCHOLT)

Sint-Willebrordustocht

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (ASSENEDE)

Boswandeling

7-12-18-24 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE FONSKES vzw (4031)

Ave Regina, Kleine Park 1, 3360 LOVENJOEL (BIERBEEK)

Herfsttocht

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Harmonie, Stoofstraat, 1785 MERCHTEM

Feniks Classic - 38e Herfsttocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

LEVENSLUST vzw (4436)

Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat 74, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)

19e Levenslustige wandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-13.30

  

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

De Graankorrel, Magdalenastraat 29, 8940 WERVIK

42e Tabakstocht

6-12-15-21-28-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Koning Boudewijnschool, Maréchalstraat 48, 8020 OOSTKAMP

27e Torenhoftocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle de Thirimont, Place Communale, 6500 THIRIMONT (BEAUMONT)

Marche de la Biesmelle

5-10-25-20 km *** 07.00-15.00

      

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'OURTHE (LG 019)

Salle de Géromont Loisirs, Rue du Bac 26, 4170 COMBLAIN-AU-PONT

Marche de l'Entité

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

42e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Centre de Dépaysement, Rue de Bar, 6760 ETHE (VIRTON)

34e Marche du Daru

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle d'Anjou, Rue Monseu 10, 5537 DENÉE (ANHÉE)

31e Marche d'automne

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

           

 

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH

38. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDEL COMITÉ BUIKSLOOT

Fijn in Oostzaan en Twiske

 

 

 

 

UITSPANNING DOOR INSPANNING - SAMEN OP STAP

Hoornse Harmonie, Achterstraat 43, 1621 GH HOORN (NH)

Nazomerwandeltocht

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING DEN HAAG MARATHON

Huis ten Haghe, Tournooiveld 3, 2511 CX 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Den Haag Vredesmarathon

60 km *** 05.00-05.15

42 km *** 06.45-08.00

31 km *** 09.10-10.00

21 km *** 09.10-11.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

SPORTCLUB ANTILOPE

Clubhuis SC Antilope, Alberdingk Thijmlaan 2, 2741 AA WADDINXVEEN (ZH)

Ontdek het Bentwoud

25 km

20 km

10 km

5 km

  

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

NS-station Bunnik, Runnenburg 19, 3981 AZ BUNNIK (UT)

Groepswandeling Verbinding

25 km *** 09.30

15 km *** 09.30

 

 

 

 

WSV Z.U.T.H.

Clubhuis Z.U.Th., Churchill-laan 12, 5421 HA GEMERT (NB)

Herfsttocht

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DE GRENSSTAPPERS

Café Scheepers-Hansen, Bosstraat 10, 6015 AK NEERITTER (LI)

Grensstapperstocht

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WVT '93

Café ’t Flaterke, Sprinkstraat 59, 6269 AN MARGRATEN (LI)

Mergellandtocht

30 km *** 07.00-12.00

22 km *** 07.00-12.00

15 km *** 07.00-14.00

12 km *** 07.00-14.00

8 km *** 07.00-14.00

  

 

 

 

 

WSV PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN (GE)

42e Paschalismars

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

BERNARD WEENINK STICHTING

Openluchtmuseum Erve Kots, Eimersweg 4, 7137 HG LIEVELDE (GE)

Rondje Erve Kots

30 km *** 09.00-09.30

21 km *** 09.00-09.30

20 km *** 09.00-09.30

19 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 

WSV GORSSEL

Eetcafé-cafetaria de Hoek, Joppelaan 5, 7213 AA GORSSEL (GE)

Wvg Herfsttocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

H.W.U.

Proggiehoes, Beckumerschoolweg 38, 7554 PZ HENGELO (OV)

Twentse Roswandeling

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

OURDALL NESKNACKER VIANDEN

    

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

ADEPS HOUR

 

 

 

 

 

 

 ADEPS ORET 

 

 

 

 

 

 

TAPIS D’AMIS MOORSLEDE