bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 22

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Basisschool De Brug, Brugstraat 83, 2960 SINT-JOB-IN-'T-GOOR (BRECHT)

Bosuilentocht

4-7-11-14-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School Het KIDS, Borggravevijversstraat 9, 3500 HASSELT

Rondom Bokrijk

4-7-13-21-30-43 km *** 06.30 -15.00

             

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Tentendorp, Marktplein, 9220 HAMME

47e Driedaagse Wuitensmarsen

8-15-25 km *** 08.30-14.00

  

 

 

 

 

vzw OP STAP DOOR NUKERKE (3441)

Parochiezaal De Wante, Essestraat 1, 9688 SCHORISSE (HOREBEKE)

Vlaamse Ardennentocht

4-7-11-15-22 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal van de Vismijn, Kaai, 8620 NIEUWPOORT

Wandelmarathon Nieuwpoort

6-9-14-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Tent Lindeplein, Kloosterstraat, 8340 SIJSELE (DAMME)

Kermistocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HET WANDELEND PAARD vzw (5477)

OC De Bilkhage, Lavendellaan 31, 8790 WAREGEM

23e Steepletocht

5-9-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Parking Bus Geenens (N48 Brakel-Ronse), Houppe, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche de La Houppe

5-8-14-20 km *** 07.00-15.00

       

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

Marche après la Moisson

50 km *** 06.00-08.30

Marche après la Moisson

5-7-13 km *** 12.00-16.00

            

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

42e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

        

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH

38. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

    

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

LE CHAMPION

Dam Amsterdam, Dam 1, 1012 JS AMSTERDAM (NH)

Dam tot Dam Wandeltocht

42 km *** 07.00-08.00

27 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.30-11.30

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.30-11.00

    

 

 

 

 

STOURS

Zanzibar Beachclub, Strandweg 33, 2586 JL 'S-GRAVENHAGE (ZH)

Strand-2-Daagse

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 

WSV KINDERDIJK

IJsclubgebouw Thialf, De Hoop 13, 2931 HW KRIMPEN AAN DE LEK (ZH)

Loetboswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV GORSSEL

Eetcafé-cafetaria de Hoek, Joppelaan 5, 7213 AA GORSSEL (GE)

Wvg Herfsttocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING KENNEDYMARS HAAKSBERGEN

Theater de Kappen, Sterrebosstraat 2, 7481 DD HAAKSBERGEN (OV)

Dagwandelmarathon

42 km *** 06.00-08.00

Halve Dagwandelmarathon

21 km *** 08.00-12.00

Mini Kennedymars

10 km *** 12.00-15.00

 

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

Wijkgebouw de Weideblik, De Ploeger 10, 7908 LL HOOGEVEEN (DR)

3e Weideblik-Extra tocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDEL ORGANISATIE STAPHORST (S.W.O.S.)

Wegrestaurant de Raket, Industrieweg 2, 7949 AK ROGAT (DR)

Nazomertocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-13.00

  

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 Amicale des Anciens Sapeurs-Pompiers de Buhl (F)