bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 16

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint Jozeflei 27, 2390 WESTMALLE (MALLE)

's Heerentocht

6-11-17-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

OC De Schans, Rode Kruisplein, 3940 HECHTEL-EKSEL

40e Duinentocht - Jubileumtocht

4-7-12-20-30 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

GC Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT

Klompentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Land- en Tuinbouwschool, Weverstraat 23, 9100 SINT-NIKLAAS

Vos Reynaert Achterna

3-6-12-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

V.T.I., Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

37e Canteclaermarsen - De Gordel der Leiestreek

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

    

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

12e Speculoostocht

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

  

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

Centrum De Kouter, Middelkouter 10, 9450 HAALTERT

Bevrijdingstocht

6-10-13-20 km *** 06.15-15.00

     

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zegelsemschool, Teirlinckstraat 22, 9660 ZEGELSEM (BRAKEL)

17e Kasseidorptocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

GO! Campus Woudlucht, Prosperdreef 2, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Zaal Don Bosco, Don Boscolaan 15, 3050 OUD-HEVERLEE

Ontmoetingscentrum Blanden, Bierbeekstraat 8 B, 3052 BLANDEN

Omloop van het Dijleland

4-7-12-20-30-35 km *** 07.30-15.00

    

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Basisschool De Zonnebloem, Karel Baudewijnslaan 26, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Eindezomertocht

6-12-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Bamburg, Baronstraat 25, 8434 LOMBARDSIJDE

49e Internationale Duin- en Poldertocht - De Kust Wandelt

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Tent op het Beursplein, Beursplein, 8000 BRUGGE

23e Kroenkel door autoloze zondag

6-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

WALHOEVESTAPPERS WESTVLETEREN (5353)

De Sceure, Veurnestraat 4, 8640 OOSTVLETEREN (VLETEREN)

22e Walhoevetocht voor het goede doel

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Salle José Malray, Rue Auguste Malray 8, 7350 THULIN (HENSIES)

Marche d'Automne - 17e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00

 (07/10/18)

 

 

 

 

MARCHES DES TROIS FRONTIÈRES AMTF (LG 091)

Salle A.M.T.F., Rue Haute 3, 4850 PLOMBIÈRES

47e Marche Internationale des Trois Frontières

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

33e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Cercle Patria, La Strale, 6792 RACHECOURT (AUBANGE)

34e Marche des Fourmis

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

   

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

Salle Jean Ponsart, Rue de Florennes, 5600 FRANCHIMONT (PHILIPPEVILLE)

Marche de la Chinelle

5-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

       

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WSV. W.I.K.

Café De Viersprong, Kanaalstraat 10, 5104 AC DONGEN (NB)

Jubileumtocht

20 km *** 10.00-12.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WSV NUENEN

Clubgebouw LONU, Wettenseind 26, 5674 AA NUENEN (NB)

10e Vincent wandeling

32 km *** 07.30-11.00

24 km *** 07.30-12.00

16 km *** 07.30-13.00

8 km *** 07.30-14.00

  

 

 

 

 

WSV WANDELLUST

Café-zaal Dennenoord, Op de Bos 6, 6088 NA ROGGEL (LI)

Najaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WC GULPDALTOCHT

Fanfarezaal Berg en Dal, Dorpsstraat 27, 6277 NC SLENAKEN (LI)

Gulpdaltocht

25 km *** 07.30-12.00

18 km *** 07.30-13.00

12 km *** 07.30-14.00

7 km *** 07.30-15.00

     

 

 

 

 

STG. WANDELEN IN VRIJHEID

Sporthal Heuvelland, Ambachtsweg 8, 6562 AV GROESBEEK (GE)

Euregio Vrijheidswandeling

30 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

6 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELENINBEUNINGEN

Dijkmagazijn Beuningen, Dijk 41, 6641 LA BEUNINGEN (GE)

Beuningese Oeverwal Loop

26 km *** 08.00-16.00

20 km *** 08.00-16.00

15 km *** 08.00-16.00

5 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WV DOS DWINGELOO

Cultureel Centrum Over Entinghe, Entingheweg 13, 7991 CB DWINGELOO (DR)

10e Rondom de Siepel

30 km *** 08.30-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Vakantiecentrum De Imminkhoeve, Lemelerweg 41, 8148 PB LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WILTZ

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Adeps à Aische-en-Refail

 

 

 

 

 

Adeps à Braibant 

 

 

 

 

Adeps à Ham-sur-Sambre 

 

 

 

 

 

Adeps à Lierneux

 

 

 

 

 

Adeps à Loyers

 

 

 

 

 

Adeps à Pepinster 

 

 

 

 

 

Adeps à Wellin

 

 

 

 

 

Marche AEC à Dalhem