bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2018

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARCHING TEAM 11DE BATALJON GENIE (1478)

Kazerne Luitenant Victor Thoumsin, Kruibeeksesteenweg 159, 2070 BURCHT (ZWIJNDRECHT)

13e Mars van de Genie

7-14-21-28 km *** 08.00-14.00

      

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Domein De Warre, Ketelstraat 77, 3680 NEEROETEREN (MAASEIK)

De Warre Wandelt

4-7-12-16-20 km *** 07.00-15.00

:  

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feesttent Volpenswege, Volpenswege 31, 9940 SLEIDINGE (EVERGEM)

25e Herfstwandeling

7-11-16-20-24-27-30 km *** 07.00-15.00

   

 

 

 

 

KRUISHOUTEMTROTTERS (3538)

Voetbalkantine t'Kippenhof, Kasteelstraat 10, 9790 WORTEGEM-PETEGEM

Nazomertocht

5-6-10-13-18-24 km *** 07.00-15.00

 

  

 

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 MELDERT (LUMMEN)

Kalendriestocht

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

  

 

 

 

 

BINDKRACHT vzw (4104)

Parochiaal Centrum, Dorpsstraat 17, 3404 ATTENHOVEN (LANDEN)

Bindkrachttocht

5-8-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Ankerhof, huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Euraudax Haaltert

25 km *** 10.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Brandweerarsenaal, Grote Noordstraat 25, 8830 HOOGLEDE

Brandweerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Atheneum Jan Fevijn, Daverlostraat 132, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

36e Arsebrouc-tocht

6-10-14-18-22 km *** 08.00-15.00

   

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Salle Communale, Rue des Combattants 3, 1421 OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC

42e Marche de l'Empereur

4-8-12-20-40-60 km *** 06.00-15.00

 

              

 

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

21e Marche du Centre Culturel et Sportif

6-12-20-25-42-50 km *** 06.30-15.00

 

   

 

 

 

 

MARCHES DES TROIS FRONTIÈRES AMTF (LG 091)

Salle A.M.T.F., Rue Haute 3, 4850 PLOMBIÈRES

47e Marche Internationale des Trois Frontières

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

33e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

                  

 

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STG. WANDEL EVENEMENTEN PIJNACKER

Kantine Oliveo Handbal, Zilverreigerdreef 111, 2643 MC PIJNACKER (ZH)

Frisse Najaarstocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING MARIJKE

Barendrechtse Voetbal Vereniging, Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT (ZH)

BaRo-dubbel Barendrecht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

W.S.V. STERKER DOOR STRIJD - ROTTERDAM

VMBO Slinge, Beumershoek 3, 3085 EA ROTTERDAM (ZH)

BaRo-Dubbel Rotterdam

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

SV D.F.S.

Kantine F.C. De Westhoek, Leliëndaleweg 13, 4328 LD BURGH-HAAMSTEDE (ZE)

Water- en windwandeltocht

30 km *** 08.15-10.00

20 km *** 08.15-10.00

15 km *** 10.00-12.30

10 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING FRUITWANDELTOCHTEN GOES

Omnium, Zwembadweg 3, 4463 AB GOES (ZE)

Nazomertocht

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WSV WANDELLUST

Café-zaal Dennenoord, Op de Bos 6, 6088 NA ROGGEL (LI)

Najaarswandeling

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING

Kolpinghuis, Smetiusstraat 1, 6511 ER NIJMEGEN (GE)

53e Nijmegen-Rotterdammars

160 km *** 11.00

 

 

 

STG. RECREATIE & TOERISME RIJNWAARDEN

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN (GE)

Café-zaal de Oude Waal, Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna 70 Nieuwland, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN (GE)

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GREEN SHOES DALFSEN

Vakantiecentrum De Imminkhoeve, Lemelerweg 41, 8148 PB LEMELE (OV)

Imminkhoeve wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING GIETHOORN SE

Sportkantine S.V. Giethoorn S.E., Kerkweg 36B, 8355 BL GIETHOORN (OV)

Holland Venetië Wandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

LIONCLUB OOSTSTELLINGWERF

Boerenstreek, Boerestreek 2, 8426 BP APPELSCHA (FR)

Appelstap

30 km

15 km

5 km

 

 

 

 

WV PARK DIEPSTROETEN

Eetcafé De Lombok, Hendrik van Boeijenlaan 5, 9404 LP ASSEN (DR)

12e Brinkstal Banjer Loop

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

3 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSV VEENDAM

Sportcentrum Ruitershorn, Helder Camaraweg 1, 9649 AT MUNTENDAM (GR)

Ruitershornwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.30-12.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

 OLAT LOON-OP-ZAND

 

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere

 

 

 

Sportstichting Metslawier (Nl